Komuna e Parisit, Shitet Super Apartament 3+1+2! - 145m2

E mobiluar
156,000€

  • Rruga Medar Shtylla
  • 159

Përshkrimi i pronës

REFEA131663 - Te Komuna e Parisit, Shitet Apartament 3+1+2 me siperfaqe shume te madhe dhe planimetri shume te rregullt! Apartamenti ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati 12-katesh dhe ka siperfaqe neto 144.5 m2. Eshte i organizuar ne nje ambient te bollshem ndenje, se bashku me kuzhinen, me dalje ne nje ballkon qe ofron ndricim shume te mire dhe pamje te lire nga lindja, korridor i cili ben ndarjen e ambienteve te tjera, 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Dhomat jane te bollshme, njera prej tyre ka dalje ne nje ballkon te dyte, ka 2 tualete, nga te cilet njeri eshte me dritare. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te momentit, ku ofrohen te gjitha facilitetet e jetes se perditshme. Apartamenti shitet bosh ose i mobiluar me nje vlere tjeter. Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone kontaktoni me Real Deal Properties ne numrin +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 145m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 9
Zona Komuna e Parisit
Rruga Rruga Medar Shtylla
Viti i ndërtimit 2001
Kate Gjithsej 12

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Tualet me Dritare I mobiluar I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
150,000€
Apartament I Rralle 2+1 Per Shitje, Tek Lulishtja Ne Ko... - 120m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Tek Komuna e Parisit, shitet apartament 2+1 super i investuar dhe me organizim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri, teper t...

Shitje
148,000€
Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 3+1 - 145m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes te Komuna e Parisit shitet apartament 3+1+2. me siperfaqe totale 145 m2. Apartamenti eshte i organizuar...

Shitje
165,000€
Prone Kleringu, Tek Hipoteka Shitet Apartament 3+1+2 - 149m2
Hipoteka - Rruga Jordan Misja

e Rruga "Jordan Misja", prane hipotekes shitet apartament 3+1 ne nje nga komplekset e reja me cilesore te Tiranes me punime bashkohore ku vihet re ter...

//do something