Tek Ali Demi, Jepet me Qira apartament 1+1! - 75m2

E mobiluar
260€ / muaj

  • Rruga Idriz Dollaku
  • 620
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFEA131296 - Tek Ali Demi, ne Rrugen Idriz Dollaku, Jepet me Qira super Apartament 1+1 i mobiluar! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor. Eshte i organizuar ne nje ambient te madh ndenje, bashke me kuzhinen, me dalje ne ballkon, 1 dhome gjumi e bollshme, tualet me dritare dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre cilesore me te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode, eshte i shtruar me parket. Zona ku ndodhet ofron qetesi dhe facilitetet e duhura per jeten e perditshme. Per me teper informacion ose per nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 75m2
Statusi
E dhënë me qira
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 4
Zona Ali Demi
Rruga Rruga Idriz Dollaku
Viti i ndërtimit 2012
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Hapesire Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
250€ / muaj
Ali Demi, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Shume Drite - 65m2
Ali Demi - Rruga Idriz Dollaku

Te Ali Demi jepet me qira apartament 2+1 me shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues me 5 kate dhe organizohet ne nje sa...

Qira
320€ / muaj

330€ / muaj

RENTED
Nje Nder Lagjet Me Te Vjetra Dhe Historike Ne Tirane, J... - 57m2
Pazari i Ri - Rruga Qemal Stafa

Ndodhet ne nje nga zonat me terheqese te Tiranes; Pazari i Ri. Nje nder lagjet rezidenciale me te vjetra dhe historike ne qytetin e Tiranes, Pazari i...

Qira
300€ / muaj

350€ / muaj

Ish Parku, Jepet Apartament 1+1 Me Qira, - 75m2
Ish Parku - Rruga Ndre Mjeda

Te zona e ish parkut, jepet apartament 1+1 me qira. Apartamenti ndodhet ne zone te zhvilluar, me te gjitha sherbimet e nevojshme. Ndodhet ne katin e g...

//do something