ETC, Apartament 2+1+2 me Qira, ideal per Zyra! - 132m2

E pa mobiluar
1,200€ / muaj

  • Bajram Curri Boulevard
  • 64

Përshkrimi i pronës

REFEA131266 - Ne zemer te Tiranes, jepet me Qira Apartament 2+1+2 bosh. Apartamenti ndodhet ne katin e 13 te nje prej ndertesave me te preferuara ne Tirane, ETC (Europian Trade Center) dhe ka siperfaqe neto 126m2. Eshte i organizuar ne nje ambjent te bollshem ndenje, me dalje ne ballkon i cili ofron nje pamje te lire e plot ndricim me orientimin ideal jug-lindje, koridor i cili ben shperndarjen e ambjenteve te tjera, pra 2 dhoma dhe 2 tualete (nga te cilet njeri eshte me dritare). Apartamenti eshte i pajisur me sistem kondicionimi, vetrata dopixham, dhe dhomat e shtruara me parket. Ndertesa ofron termoizolim, izolim akustik, 2 ashensore (njeri nga te cilet shkon deri tek garazhdet), administrim te mire e kamera sigurie. Bashke me apartamentin ofrohen edhe 2 poste parkimi ne katin -1, me nje tarife shtese mujore. Zona ku ndodhet eshte nder me te perferuarat si per zyra ashtu edhe per banim, duke ofruar te gjithe facilitetet e nevojshme: market dhe dyqane brenda te njejtes godine, restoranete, institucione te ndryshme etj. Per me teper informacion ose per nje vizite ne prone kontaktoni me Real Deal Properties ne numrin +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 132m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 13
Zona ETC
Rruga Bajram Curri Boulevard
Viti i ndërtimit 2006
Kate Gjithsej 15

Tipare

Hipotekë Garazh Ashensor Ballkon I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
1,300€ / muaj
Ne Rezidencen Long Hill Jepet Me Qera Apartament 2+1 - 130m2
Rr. e Elbasanit - Rruga e Elbasanit

Ne Rezidencen Long Hill jepet me qera apartament 2+1 ne katin e 2 te nje ndertese 4 kateshe . Apartamenti eshte i organizuar ne sallon +kuzhine ,2 dho...

Qira
1,300€ / muaj
Apartament Luksoz Me Qira Ne Bulevardin Gjergj Fishta !! - 135m2
Blv. Gjergj Fishta - Rruga Sami Frashëri

Jepet Me Qira Apartament 2+1 luksoz ne Bulevardin Gjergj Fishta. Ndodhet ne katin e tete shume prane Bllokut, me pamje fantastike te qytetit te Tirane...

Qira
1,200€ / muaj
EXCLUSIVE
Luxury Apartment 2+1+2 Rtsh - 120m2
RTSH - Rruga Mustafa Matohiti

Luxury Apartment for rent in the heart of Tirana. The apartment is 120 meter square and is located near RTSH. The apartment has a wonderful view of Ti...