Ne rrugen Mine Peza, Shitet Apartament 2+1, Ideal Per Investim! - 56m2

E mobiluar
68,000€

  • Rruga Mine Peza
  • 960
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFEA131184 - Ne Rrugen Mine Peza, Prane unazes, Shitet Apartament 2+1, ideal per investim! Apartmaneti ndodhet ne katin e 4, eshte i oragnizuar ne nje planimetri shume te rregullt ne nje ambjent te bollshem ndenje se bashku me kuzhinen, me dalje ne ballkon, i cili eshte mbyllur per tu shfrytezuar me mire, 2 dhoma gjumi, njera nga te cilat ka dalje ne nje ballkon tjeter, 1 tualet (me dritare) dhe koridori. Apartamenti eshte rikonstruktuar se fundmi, ka ndricim te mire natyral. Zona ku ndodhet, 5 minuta larg qendres, dhe 2 minuta nga rreththrrotullimi i Zogut te Zi, ofron te gjithe facilitetet e jetes se perditshme, duke patur prane shkolla, dyqane, markete, stacion autobuzi, farmaci etj. Ofron mundesi parkimi per rezidentet, shesh per te kaluar kohen e lire dhe lodra per femijet. Eshte shume i pershtatshem per investim, pasi ndodhet ne nje zone ku ka interes te larte per qiramarrje e qirate fillojne nga 35000 Lek. Shitet i mobiluar dhe ka dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose per nje vizite ne prone kontaktoni me Real Deal Properties ne numrin 0674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 56m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Zogu i Zi
Rruga Rruga Mine Peza
Viti i ndërtimit 1985
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Më shumë se një Ballkon Ballkon Hapesire Parkimi Tualet me Dritare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
71,000€

77,000€

Te Zogu I Zi , Shitet Super Aparatament 1+1! - 70m2
Zogu i Zi - Rruga Dritan Hoxha

Ne nje nga zonat me te mira te Tiranes, me infrastrukture, dhe nyje lidhese per qytetin, Shitet nje Super Apartament, me strukture 1+1. Apartamenti ka...

Shitje
62,000€

67,000€

SOLD
Zogu I Zi, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Investim! - 69m2
Zogu i Zi - Rruga e Durrësit

Te Zogu i Zi Shitet Apartament 2+1 mundesi Ideale per Investim! Apartamenti ka siperfaqe 69 m2 dhe ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri e te...

Shitje
70,000€
Te Zogu I Zi, Shitet Papafingo 2+1, Mundesi E Mire Per... - 87m2
Zogu i Zi - Rruga Dritan Hoxha

Te Zogu i Zi Shitet Apartament Papafingo 2+1 mundesi Ideale per Investim! Apartamenti ka siperfaqe 87 m2, dhe ndodhet ne katin e fundit te te nje pall...

//do something