Jepet Apartament 3+1 me Qira prane Gardes - 130m2

E mobiluar
1,200€ / muaj

  • Rruga Janos Hunyadi
  • 84
  • 3 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFEA13101 - Ne nje nder zonat me te preferuara dhe strategjike ne Tirane, prane Gardes, Jepet me Qira super Apartament 3+1! Apartamenti ka nje siperfaqe prej 125 m2, dhe eshte i organizuar ne nje ambjent te madh ndenje, te mobiluar shume kendshem dhe ne menyre cilesore se bashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 te pajisura me krevate dopio, ndersa njera eshte perdorur si dhome femije,, 1 tualet, dhe 3 ballkone, nga te cilet 1 eshte shume i gjere dhe ofron nje pamje shume te bukur. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati 6 katesh me ashensor, eshte i ndricuar shume mire.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 130m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 6
Zona Garda
Rruga Rruga Janos Hunyadi
Viti i ndërtimit 2000
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon I mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
1,100€ / muaj

1,300€ / muaj

EXCLUSIVE
Dyqan Me Qira Tek Garda - 160m2
Garda - Rruga Lidhja e Prizrenit

Jepet me qira dyqan tek Garda me siperfaqe rreth 160 m2 e ndare ne duplex. Ambienti eshte pjeserisht i ndare me gips dhe nje pjese open space dhe mun...

Qira
1,300€ / muaj
Bllok, Jepet Me Qira Super Apartament 3+1 I Investuar - 131m2
Blloku - Bajram Curri Boulevard

Ne Bllok jepet me qira super apartament i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri te mireadministuar me ashensor dhe organizo...

Shitje
144,000€

157,000€

Garda, Shitet Apartament 3+1 Ideal Per Investim Afatgj... - 107m2
Garda - Rruga Ibrahim Rugova

Garda e Republikës, Shitet Apartament 3+1 në zonën më të shtrenjtë në Tiranë, ku cmimet e Apartamenteve fillojne nga 1400 Euro/m2 ne pallat ekzist...

//do something