Jepet Apartament 3+1 me Qira prane Gardes - 130m2

E mobiluar
1,200€ / muaj

  • REFEA13101 - Garda - Rruga Janos Hunyadi

Përshkrimi i pronës

REFEA13101 - Ne nje nder zonat me te preferuara dhe strategjike ne Tirane, prane Gardes, Jepet me Qira super Apartament 3+1! Apartamenti ka nje siperfaqe prej 125 m2, dhe eshte i organizuar ne nje ambjent te madh ndenje, te mobiluar shume kendshem dhe ne menyre cilesore se bashku me kuzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 te pajisura me krevate dopio, ndersa njera eshte perdorur si dhome femije,, 1 tualet, dhe 3 ballkone, nga te cilet 1 eshte shume i gjere dhe ofron nje pamje shume te bukur. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati 6 katesh me ashensor, eshte i ndricuar shume mire.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 130m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 6
Zona Garda
Rruga Rruga Janos Hunyadi
Viti i ndërtimit 2000
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Qira
1,300€ / muaj
Apartament 3+1 - 135m2
Blloku - Rruga Nikolla Tupe

Ne rrugen Nikolla Tupe, ne Bllok, jepet me qira apartament 3+1+2 , me nje siperfaqe 135 m2 neto, ne katin e tete te nje pallati dhjetekatesh te miread...

Për Qira
1,100€ / muaj
Bllok, Jepet Apartament 3+1 Me Qira! - 138m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Ne zonen me te mire te Tiranes, ne Zemer te Bllokut jepet me Qira Super Apartament 3+1+2. Me nje siperfaqe prej 138 m2, apartamenti eshte i organizuar...

Për Qira
500€ / muaj
Apartament 3+1 - 150m2
Garda - Rruga Perlat Rexhepi

Jepet me qira apartament 3+1+2 tek Garda! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati 12 katesh i cili eshte teper cilsor, i mireadministruar, me...