Te Kompleksi Panorama, Jepet Me Qira Apartament Super Modern - 62m2

E mobiluar
400€ / muaj

  • Rruga Panorama
  • 34

Përshkrimi i pronës

REFEA13100 - Jepet me Qira Apartament Super Modern te Kompleksi Panorama, prane Hipotekes. Apartamenti ka nje siperfaqe 62 m2, eshte i shtruar me parket druri, dhe i organizuar ne 1 ambient ndenje se bashku me kuzhinen, mobiluar me arkitekt ne menyre shume cilesore, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon te orientuar nga Perendimi. Eshte i pajisur me te gjitha kushtet e nevojshme per nje jetese komode, dhe ka ndricim shume te mire. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me 2 ashensore dhe te mireadministruar. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 62m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 8
Zona Hipoteka
Rruga Rruga Panorama
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 15

Tipare

Hipotekë Ashensor

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
300€ / muaj
Jepet Me Qira 1+1 Tek Kompleksi Panorama, Tek Hipoteka. - 67m2
Hipoteka - Rruga Panorama

Jepet me qira apartament 1+1 tek Kompleksi Panorama me nje siperfaqe 67 m2. Apartamenti ndodhet katin e 9 te nje pallati te ri shume cilesor i paji...

Qira
400€ / muaj
Te Myslym Shyri, Jepet Apartament 1+1 Me Qira - 90m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Tek Rezidenca INTER CO - SAT, ne rrugen Myslym Shyri, prane Albtelekom jepet me qira apartament 1+1 per banim ose zyra. Apartamenti ndodhet ne katin e...

Qira
370€ / muaj
EXCLUSIVE
Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 Per Periudhe Afatshk... - 52m2
9 kateshet - Rruga Luigj Gurakuqi

Jepet me Qira Super Apartament 1+1 prane Qendres, tek 9 kateshet. Apartamenti ynë është i ndritshëm dhe i gjerë dhe ka një dhomë gjumi dhe një living...

//do something