Shitet Super Apartament 2+1+2! - 121m2

E pa mobiluar
133,000€

  • Rruga Panorama
  • 226
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFEA13087 - Ne kompleksin me te mire prane Hipotekes, Shitet Super Apartament 2+1+2! Apartamenti ndodhet ne katin e 12 te nje pallati te ri 15 katesh, dhe ka nje siperfaqe prej 121 m2. Eshte i organizuar ne nje ambjent shume te bollshem ndenje, me dalje ne ballkon, me pamje te lire e plot ndricim, te orientuar jug-perendim, 2 dhoma gjumi, njera nga te cilat me tualet me vete me dritare, 1 depo e vogel dhe 2 tualete. Apartamenti eshte bosh, kompleksi ne te cilin ndodhet eshte nder me te miret dhe ofron te gjithe facilitetet per nje jetese komode si markete, dyqane, bare, klinika etj

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 121m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 15
Zona Hipoteka
Rruga Rruga Panorama
Viti i ndërtimit 2007
Kate Gjithsej 13

Tipare

Hipotekë Ashensor I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
127,000€
Prone Kleringu, Tek Hipoteka Shitet Apartament 2+1+2 - 115m2
Hipoteka - Rruga Jordan Misja

Te Rruga "Jordan Misja", prane hipotekes shitet apartament 2+1 ne nje nga komplekset e reja me cilesore te Tiranes me punime bashkohore ku vihet re te...

Shitje
124,500€
Tek Hipoteka Shitet Super Apartament 2+1+2, Cmim Klerin... - 115m2
Hipoteka - Rruga Jordan Misja

Ne Rrugen Jordan Misja fare prane Unazes Shitet Apartament 2+1+2 Planimetri Perfekte. Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset e reja me cilesore te...

Shitje
120,000€

130,000€

Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 2+1+Vera... - 153m2
Rr. e Kavajes - Rruga Babë Rexha

Tek Rruga e Kavajes ne pallat shume cilesor me ashensor dhe i mire administruar, shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe 96.9m2, plus 55 m2 verande, si...

//do something