Jepet Apartament me Qira - 154m2

E pa mobiluar
500€ / muaj

  • Rruga Sulejman Pitarka
  • 23
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFEA13081 - Ne nje zone shume te favorshme, prane 21 Dhjetorit, Jepet Apartament 3+1 me Qira. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor, dhe ka nje siperfaqe prej 156 m2, te organizuar ne nje ambjent te bollshem ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. hapesira e bollshme e apartamentit e ben shume te pershtatshem edhe per zyra te llojeve te ndryshme

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 154m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 9
Zona 21 Dhjetori
Rruga Rruga Sulejman Pitarka
Viti i ndërtimit 2006
Kate Gjithsej 7

Tipare

Ashensor

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
500€ / muaj
Te 21 Dhjetori Jepet Me Qira Apartament 2+1 !! - 89m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Te 21 Dhjetori, ne rrugen Frosina Plaku, jepet me qira apartament 2+1 ne katin e gjashte te nje ndertimi te ri, i cili ju ofron te gjitha kushtet per...

Qira
450€ / muaj

500€ / muaj

RENTED
Tek 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Super Apartament 1+1 - 77m2
21 Dhjetori - Rruga Ndre Mjeda

Ne zonen e 21 Dhjetorit, ne rrugen Ndre Mjeda Jepet Apartament me qira me super mobilim modern. Apartamenti eshte 1+1 me siperfaqe 77 m2 . Apartamenti...

Qira
400€ / muaj

450€ / muaj

EXCLUSIVE
Jepet Me Qira Apartament 2+1 Tek 21 Dhjetori - 120m2
21 Dhjetori - Rruga Frederik Shiroka

Jepet me qira per familjare apartament i mobiluar me kushte te mira. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara dhe te kerkuara tek 21 dhje...

//do something