Ne Bllok, Jepet Me Qira Apartament 2+1! - 135m2

E mobiluar
680€ / muaj

  • Rruga Pjetër Bogdani
  • 15
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFEA13021 - Ne Rrugen Pjeter Bogdani ne Bllok, Jepet me Qira Super Apartament 2+1+2! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te mireadministruar, me ashensor, dhe ka nje siperfaqe neto prej 125 m2. Eshte i organizuar ne nje ambjent te bollshem ndenje se bashku me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, nga te cilat njera matrimoniale dhe njera teke, 2 tualete, dhe 3 ballkone. Apartamenti eshte i teri i mobiluar ne menyre cilesore me te gjitha kushtet e nevojshme, orientimi ofron ndricim te mire gjate dites. Zona ku ndodhet eshte nder me te preferuarat, dhe ofron cdo gje te nevojshme per jetesen e perditshme.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 135m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Blloku
Rruga Rruga Pjetër Bogdani
Viti i ndërtimit 1999
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
600€ / muaj
Prane Kafe Roma, Jepet Apartament Me Qira Per Zyra! - 110m2
Blloku - Bajram Curri Boulevard

Prane Kafe Roma, Jepet Apartament me Qira per Zyra! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh, pa ashensor, dhe ka nje siperfaqe prej 1...

Qira
660€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament 3+1 Prane Librarise Ne Bllok - 99m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Jepet me qira apartament 3+1 ne Bllok ne katin e 4 te nje pallati ekzistues, i mobiluar teper mire, me siperfaqe 99 m2 dhe orientim Lindje-Perendim. A...

Qira
700€ / muaj
Bllok, Super Apartament 3+1 Per Zyra! - 130m2
Blloku - Rruga Ismail Qemali

Ne Bllok, Jepet me Qira Apartament 3+1, Ideal Per Zyra! Apartamenti ndodhet ne katin 2 te nje pallati te ri dhe te mire-administruar dhe ka nje siperf...

//do something