Ne Rrugen E Kavajes, Shitet Apartament 1+1 I Mobiluar !!! - 74m2

E mobiluar
75,000€

  • Rruga Babë Rexha
  • 171
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFDS512493 - Prane Globe Shitet Apartament 1+1 i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin 3-te banim te nje pallati te ri me ashensor i vitit 2010 me 8 kate. Apartamenti organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit dhe ka nje ballkon me pamje shume te kendshme .Ka nje dhome gjumi ku punimet jane te reja dhe cilesore. Nje tualet me hapesire te madhe me paisje te mira. E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me pllaka,mobilimi eshte i mire.Cmimi i ketij apartamenti eshte i negociueshem. Apartamenti ka orientim Lindje-Perendim cka do te thote qe ka ndricim natyral gjate gjithe dites. Zona eshte nje nder zonat me te kerkuara te Tiranes per shkak se ploteson te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode. Eshte afer me qendren dhe ka akses ne shkolla, parqe, bar kafe, supermarkete, zyra , sherbime etj. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 74m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 3
Zona Ish Parku
Rruga Rruga Babë Rexha
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
83,000€
SOLD
Ne Rrugen E Kavajes, Te Square 21, Shitet Apartament 1+... - 76m2
Ish Parku - Kavaja Street

Ne Rrugen E Kavajes, Te Square 21, Shitet Apartament 1+1 Me Super Planimetri!!! “Square21”, dedikuar argëtimit dhe relaxit, ofron një koncept modern...

Shitje
83,500€
SOLD
Ne Rrugen E Kavajes, Te Square 21, Shitet Apartament 1+... - 76m2
Ish Parku - Kavaja Street

Ne Rrugen E Kavajes, Te Square 21, Shitet Apartament 1+1 Me Super Planimetri!!! “Square21”, dedikuar argëtimit dhe relaxit, ofron një koncept modern t...

Shitje
75,000€
Prane Ish Parkut Shitet Apartament 2+1 - 69m2
Ish Parku - Rruga Ndre Mjeda

Prane Ish Parkut Shitet Apartament 2+1 ne katin e 2 te nje pallati ekzistues.Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje te bollshme me ambientin e ku...

//do something