Tek Blloku, Shitet Apartament 1+1 i Investuar !! - 51m2

E mobiluar
73,000€

  • Rruga Vaso Pasha
  • 1414
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFDN472034 - Ne zonen me te kerkuar, tek Blloku shitet apartament 1+1 ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues te mirembajtur. Apartamenti eshte i investuar dhe organizohet ne korridor, dhome ndenje me hapesire te bollshme se bashku me ambientin e gatimit, dhome gjumi matrimoniale dhe nje tualet me dritare. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte me e kerkuara dhe me e shtrenjta pasi ofron shume lehtesira. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 51m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 5
Zona Blloku
Rruga Rruga Vaso Pasha
Viti i ndërtimit 1988
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
80,000€

85,000€

SOLD
Mundesi Investimi! Ne Bllok Shitet Apartament 1+1, Tota... - 58m2
Blloku - Blloku

Ne Zonen e Bllokut prane, Fakultetit Juridik shitet apartament 1+1 , ne katin e 4 te nje pallati ekzistues, buze rruge. Apartamenti organizohet ne 1 d...

Shitje
86,000€
EXCLUSIVE
Ne Bllok, Shitet Apartament 2+1 Per Investim! - 59m2
Blloku - Rruga Sami Frashëri

Shitet apartament 2+1 ne zonen e Bllokut. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues. Eshte i perbere nga: dhome ndenje me dalje ne...

Shitje
68,000€

70,000€

EXCLUSIVE
Ne Fresk Shitet Papafingo Me Pamje Nga Tirana !!! - 105m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Ne rrugen e Dajtit shitet Papafingo 1+1 me siperfaqe te madhe 88 m2 ambienti, verenda 34 m2 me mundesi konvertimi ne 2+1. Apartamenti eshte ne katin...

//do something