Tek Pazari i Ri, Jepet me Qira Super Duplex 3+1 i Investuar!! - 300m2

E mobiluar
1,700€ / muaj

  • Rruga Beqir Luga
  • 16
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFDN471994 - Ne Rrugen Beqir Luga, prane Pazarit te Ri, shitet Duplex luksoz ne katin e 6-7 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor, kamera me resolution te larte, security 24 ore. Kati i pare i Duplexit ka nje siperfaqe neto prej 142 m2 oragnizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi i vecuar 1 dhome gjumi dhe nje tualet. Shkallet te cilat te ngjisin ne hollin e katit te siperm te Duplexit, 2 dhoma gjumi me hapesira te bollshme, tualet, verande e gjelberuar me siperfaqe prej 40 m2 me orientim Veri-Lindje duke i dhene apartamentit ndricim natyral dhe pamje fantasike nga qyteti. Apartamenti eshte super i investuar, ka ndricim led, sistem kondicionimi hitachi, pllaka Marrazi, dyer druri origjinale, sistem ngrohje diellore te personalizuar, termoizolim, izolim akustik etj. Zona ne te cilen ndodhet eshte nga me te kerkuarat per shkak te zhvillimit qe ka marre dhe ndodhet shume prane qendres, mundeson tregje, bare, restorante, shkolla etj. Se bashku me Duplexin ne cmim perfshihet edhe nje garazh. Per me shume inormacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 300m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Duplex
Kati 6
Zona Pazari i Ri
Rruga Rruga Beqir Luga
Viti i ndërtimit 2014
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Verandë Ashensor Ballkon I sapo investuar I mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Veri Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
360,000€
Tek Pazari I Ri, Shitet Super Duplex 3+1 Totalisht I Mo... - 300m2
Pazari i Ri - Rruga Beqir Luga

Ne Rrugen Beqir Luga, prane Pazarit te Ri, shitet Duplex luksoz ne katin e 6-7 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor, kamera me resolu...

//do something