Ne Rrugen Todi Shkurti, Shitet Super Ambient Per Biznes! - 332m2

E pa mobiluar
395,000€

  • Rruga Petro Nini Luarasi
  • 25

Përshkrimi i pronës

REFDN471985 - Tek Tregu Elektrik, ne Rrugen Petro Nini Luarasi, shitet super Ambient Komercial per biznes! Ambienti ndodhet ne katin 2-te teknik dhe -1, te nje pallati te ri 7-katesh dhe ka siperfaqe neto 332 m2. Eshte i organizuar ne dy kate te cilat komunikojne ndermjet tyre me ane te nje ashenshori te personalizuar ku njeri prej ambienteve eshte regjistruar si njesi (163 m2) dhe tjetri eshte garazh ose magazine (170 m2). Ambienti i biznesit ka orientim Veri-Lindje duke mundesuar ndricim natyral gjate dites dhe eshte i organizuar ne disa dhoma te ndara me mure gipsi sipas nevojes se aktivitetit, lehtesisht e modifikueshme si edhe 3 tualete. Ambienti eshte funksional i pajisur me sistem alarmi, sistem kundra zjarri, kamera, kondicionim etj. Magazina eshte open space, nje zyre teknike si edhe mundesi per te parkuar. Ambienti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe shitet bosh. Zona ne te cilen ndodhet eshte favorizuese per zhvillimin e nje biznesi te ri per shkak te gjallerise qe po merr kohet e fundit. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 332m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 2
Zona Tregu Elektrik
Rruga Rruga Petro Nini Luarasi
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Garazh Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar Depo Hapesire Parkimi I Pa mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Veri Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
2,000€ / muaj
Tek Tregu Elektrik Jepet Me Qira Super Ambient Komercia... - 163m2
Tregu Elektrik - Rruga Petro Nini Luarasi

Tek Tregu Elektrik, ne Rrugen Petro Nini Luarasi, jepet me qira super Ambient Komercial per biznes totalisht i kompletuar. Ambienti ndodhet ne katin 2...

Qira
800€ / muaj
Tregu Elektrik, Jepet Me Qira Super Ambient Open Space! - 200m2
Tregu Elektrik - Rruga Todi Shkurti

Tek Tregu Elektrik, jepet me qira super ambient open space i pershtatshem shume lloje zyrash. Ambienti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati me 7 k...

//do something