Prane Hotel Diplomat 2 Shitet Apartament 1+1 per Investim - 53m2

E mobiluar
45,000€

  • Bulevardi Gjergj Fishta
  • 159
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFDN471968 - Tek Bulevardi Gjergj Fishta, prane Hotel Diplomat 2, shitet apartament 1+1 per investim ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar ne : korridor, sallon ndenje se bashku me ambient gatimi, dhome cifti dhe tualet me dritare. Orientimi i apartamentit eshte Veri-Lindje dhe disponon dokument te rregullt hipotekor. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara per banim ku ka afer shkolla, universitete, supermarkete, linja urbani etj. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 53m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 5
Zona Vasil Shanto
Rruga Bulevardi Gjergj Fishta
Viti i ndërtimit 1990
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
53,000€
SOLD
Tek Shkolla Baletit, Prane Minibashkise 2, Shitet Apart... - 61m2
Ali Demi - Rruga Shyqyri Ishmi

Tek Shkolla Baletit, prane minibashkise 2, shitet apartament 1+1 ne katin 5 te nje pallati ekzistues me tulla. Apartamenti organizohet ne nje nje dhom...

Shitje
44,000€
SOLD
Shitet 1+1 Ne Fresk - 86m2
Fresku - Rruga Muhamet Deliu

Ne rrugen e Thesarit , prane Hipo Market , shitet apartament 1+1, ne katin e dyte te nje pallati te ri ndertim i vitit 2018 shume cilesor me siperfaqe...

Shitje
36,000€
Apartament 1+1 - 56m2
Zone e papercaktuar - Rruga Brindisi

Shitet apartament 1+1 kati 3 me ashensor tek Pista Iliria Durres.Prona disponon dokumentacion hipotekor te rregullt. Ne te jane bere investime ne vler...

//do something