Tek 5 Maj Shitet Apartament 2+1 me Orientim Perfekt! - 102m2

E mobiluar
83,000€

  • Rruga 5 Maji
  • 595
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFDN471960 - Ne Rrugen 5 Maj, prane shkolles Tirana Jone, shitet apartament 2+1 me orientim te mrekullueshem Jug-Lindje qe mundeson ndricim shume natyral gjate gjithe dites. Apartamenti eshte i investuar dhe ka planimetri te rregullt. Organizohet ne: korridor te madh qe mundeson shperndarjen e ambienteve, sallon ndenje sebashku me kendin e kuzhines dhe me dalje ne ballkon i cili eshte pershtatur ne abmbient gatimi, 2 dhuma gjumi me hapesira te bollshme si edhe 2 tualete. Apartamenti ofron komoditet maksimal, shitet i mobiluar dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti mundeson te gjitha facilitetet e mundshme si shkolla, kopshte, qender spitalore, transport publik, treg industrial dhe agroushqimor, banka, supermarkete, bare etj. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 102m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Medrese
Rruga Rruga 5 Maji
Viti i ndërtimit 2003
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ballkon I sapo investuar I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
83,000€

88,000€

Prane Shkolles Mihal Grameno Shitet Apartament 2+1 Me H... - 97m2
Ali Demi - Rruga Mihal Grameno

Prane shkolles Mihal Grameno shitet apartament 2+1 me siperfaqe te madhe. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallat 7-katesh, me orientim Perendim. Aparta...

Shitje
80,000€

83,000€

EXCLUSIVE
Tek Ali Demi, Shitet Apartament 2+1 - 87m2
Ali Demi - Ali Demi

Shitet apartament 2+1 ne hyrje te rruges Ali Demi me sakte tek tuneli i pare qe lidhet rruga Ali Demi me Tregun Elekrik. Ambienti ka orientim jug cka...

Shitje
78,000€

88,000€

SOLD
Tek Blloku I Vilave, Poshte Unazes Se Re Ne Selite, Shi... - 112m2
Blloku i Vilave ne Selite - Rruga Pandeli Cale

Prane Diplomat 2 dhe Unazes se Re, ne rrugen Pandeli Cale, shitet apartament 2+1+2 ne katin e trete te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor dhe t...

//do something