Tek Pallatet Cabej, Shitet Apartament 2+1 me Shume Drite! - 95m2

Pjesërisht e mobiluar
65,000€

  • Rruga Thoma Koxhaj
  • 147
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFDN471957 - Tek Pallatet Cabej, ne rrugen Thoma Koxhaj shitet apartament 2+1 me hapsira te bollshme, me shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor. Organizohet ne nje korridor qe te con direkt ne sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit, 1 dhome matrimoniale, 1 dhome femijesh, 1 tualet me dritare dhe 1 ballkon te bollshem me orientim nga Lindja. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone qe te ploteson te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode duke perfshire shkolla, kopshte, supermarkete gjthashtu dhe aksesin ne linjat kryesore te autobusave urban. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 95m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 7
Zona Misto Mame
Rruga Rruga Thoma Koxhaj
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
45,000€

55,000€

EXCLUSIVE
Ne Misto Mame Shitet Apartament 2+1+2 Me Shume Drite!!! - 105m2
Misto Mame - Rruga Artin Basha

Ne Misto Mame Shitet Apartament 2+1+2 Me Shume Drite!!! Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri te pajisur me ashensor dhe aktualish...

Shitje
65,000€
EXCLUSIVE
Ne Misto Mame Shitet Apartament 2+1 I Mobiluar I Pa Ban... - 92m2
Misto Mame - Rruga Artin Basha

Ne Misto Mame Shitet Apartament 2+1 I Mobiluar I Pa Banuar me Pare!!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te mireadministruar dhe...

Shitje
55,000€

57,000€

Misto Mame, Shitet Apartament Me Hapsira Te Bollshme - 82m2
Misto Mame - Rruga Besim Alla

Prane Misto Mame, ne rrugen Besim Alla shitet apartament 1+1 me hapsira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te mireadm...

//do something