Tek Stadiumi Dinamo, Shitet Apartament 2+1, Totalisht I Investuar - 98m2

Pjesërisht e mobiluar
160,000€

  • Rruga Zef Jubani
  • 359
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFDN471816 - Tek Stadiumi Dinamo, ne nje nder zonat me preferenciale dhe elitare te Tiranes, shitet apartament 2+1, ne nje ndertim te ri dhe teper cilesor. Apartamenti eshte i investuar totalisht nga fillimi,sistemi elktrik, hidraulik, parketi teper cilesor, vetrata dopio xham, hidrosanitare cilesore dhe mobilim teresisht i ri. Strukturohet ne korridorin hyres, qe degezohet me sallonin e ndenjes se bashku me ambientin e gatimit, 2 dhomat e gjumit me orientim te mrekullueshem nga jugu, nje tualet dhe ballkonin teper i bollshem. Investimi, cmimi realisht sipas te tregut, vendodhja mjaft e mire, siperfaqja ne perputhje me kerkesat per investim, si dhe kerkesat per qira qe ka zona e bejne nje prone ideale per investim. Zona eshte nje nder elementet thelbesor qe i japin vlere, duke ju referuar dhe ndertimeve te reja te pakta ne zone, si dhe aksesit te mrekullueshem me arteriet kryesore te Tiranes. Nxitoni te na kontaktoni per nje vizite ne prone ne numrin +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 98m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Stadiumi Dinamo
Rruga Rruga Zef Jubani
Viti i ndërtimit 2013
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
162,000€
Prane Stadiumit Dinamo, Shitet Apartament 3+1 +2 Me Hap... - 125m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Gjik Kuqali

Prane Stadiumit Dinamo, shitet Apartament i ndare ne dy pjese 2+1 dhe 1+1. Zona ku ndodhet apartamenti eshte nga me te kerkuarat ne treg, per shkak te...

Shitje
160,000€

170,000€

Rruga E Elbasanit, Shitet Apartament 2+1! - 103m2
Rr. e Elbasanit - Rruga e Elbasanit

Ne Rrugen e Elbasanit, prane Shkolles Asim Vokshi, Shitet Apartament 2+1, i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 10 katesh dhe ka...

Shitje
125,000€

150,000€

EXCLUSIVE
Ne Rrugen E Elbasanit, Shitet Apartament 2+1 I Super Mo... - 102m2
Rr. e Elbasanit - Rruga Fuat Toptani

Ne Rrugen e Elbasanit, ne rrugen Fuat Toptani Shitet Apartament 2+1 I Super Mobiluar. Ndertim i vitit 2018 ambienti eshte i sapo perfunduar dhe i pa b...

//do something