Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 2+1 Ne Zone Shume Te Mire !! - 75m2

E pa mobiluar
78,000€

  • Kavaja Street
  • 191
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFDN471791 - Tek Rruga e Kavajes, prane 21 Dhjetorit, shitet apartament 2+1 ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues, me planimetri shume te rregullt. Apartamenti organizohet ne: korridor qe mundeson shperndarjen e ambienteve, dhome ndenje me dalje ne ballkon, ambient gatimi te vecuar, dhome matrimoniale, dhome femijesh dhe nje tualet me dritare. Ne apartament jane kryer rikonstruksione ne instalime per te ofruar komoditetin e duhur. Zona ne te cilat ndodhet eshte nga me te kerkuarat, e cila ofron oportunitete te ndryshme dhe lehtesi ne linja urbanistike, shkolla, supermarkete etj. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 75m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 5
Zona 21 Dhjetori
Rruga Kavaja Street
Viti i ndërtimit 1990
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
84,000€

85,000€

Tek 21 Dhjetori Shitet Apartamet 2+1 I Mobiluar!!! - 60m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Ne Rrugen e Kavajes , prane Spitalit Gjerman , Shitet Apartament 2+1, ne katin e 2 te nje pallati ekzistues, ne rruge kryesore. Apartamenti eshte i o...

Shitje
80,600€
SOLD
Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 1+1... - 75m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 1+1, Orientim Perfekt. Mundesi e Jashtezakonshme Investimi. Bli apartamentin tend sot tek Square21...

Shitje
74,500€

79,200€

Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 1+1... - 66m2
21 Dhjetori - Kavaja Street

Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 1+1, Planimetri Perfekte. Kompleksi me dizajn modern qe ndertohet ne rrugen e Kavajes prane miniba...

//do something