Ne Hyrje te Myslym Shyrit, Shitet Apartament 3+1 - 80m2

E mobiluar
76,000€

  • Rruga Muhamet Gjollesha
  • 144
  • 3 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFDN471769 - Ne hyrje te Myslym Shyrit, prane Neranxit, shitet apartament 3+1 i investuar, ne katin 5-te te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar ne: korridor i cili te drejton direkt ne sallonin e ndenjes i cili ka dalje ne ballkon, ambient gatimi te vecuar dhe 2 dhoma gjumi me hapesira te bollshme me orientim ne anen Perendimore duke mundesuar keshtu ndricim natyral, si edhe nje tualet me dritare. Ne apartament jane kryer investime bashkekohore duke mundesuar nje ambient sa me komod. Apartamenti shitet me dokumentacion te rregullt hipotekor, i mobiluar ose jo ne varesi te kerkesave te klientit. Zona ne te cilen ndodhet eshte nga me te kerkuarat pasi ka akses direkt ne rrugen kryesore, mundeson sherbim transporti, institucione, shkolla, lokale etj. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 80m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 5
Zona Myslym Shyri
Rruga Rruga Muhamet Gjollesha
Viti i ndërtimit 1972
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ballkon Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Lindje Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
65,000€

85,000€

SOLD
Ne Rrugen Myslym Shyri, Shitet Apartament 1+1, Okazion - 78m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr Shitet Apartament 1+1 Fare Prane Rruges Kryesore. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues dhe eshte i pershtateshe...

Shitje
60,000€

80,000€

Ne Zonen E Myslym Shurit, Shitet Ambient Biznesi - 20m2
Myslym Shyri - Rruga Shyqyri Bërxolli

Shitet ambient biznesi ne zonen e Myslym Shyrit, nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane, per shkak te zhvillimit te larte qe ka zona. Zona ka aksesue...

Shitje
80,000€

82,000€

Ne Myslym Shyr Shitet Apartament 1+1, Rast Ideal Invest... - 75m2
Myslym Shyri - Rruga Sami Frashëri

Ne Myslym Shyr shitet apartament 1+1, si rast ideal per investim. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor dhe...

//do something