Tek Zogu Zi, Jepet Ambient me Qira Me Hapesira te Bollshme - 177m2

E pa mobiluar
1,000€ / muaj

  • Rruga Asim Vokshi
  • 31

Përshkrimi i pronës

REFDN471734 - Tek Zogu Zi, prane Qatar Center, jepet me qira ambient ne katin 0 te nje pallati te ri. Ambienti ka nje siperfaqe prej 200 m2, avantazh ky qe te lejon mundesine e organizimit ne disa ndarje. Ambienti ka hapesire te bollshme dhe mundesi modifikimi per biznese te ndryshme si supermarkete, zyra IT, call enter etj. Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte nga me te populluarat ne Tirane dhe eshte lehtesisht e aksesueshme. Mos e humbisni mundesine per te zhvilluar ne kete zone biznesin tuaj te ardhshem. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne+355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 177m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Zogu i Zi
Rruga Rruga Asim Vokshi
Viti i ndërtimit 2004
Kate Gjithsej 15

Tipare

Hapesire Parkimi I Pa mobiluar Orientimi Lindje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
1,000€ / muaj
Jepet Me Qira Ambient Komercial - 140m2
Brryli - Rruga Arkitekt Kasemi

Ne Rrugen Arkitekt Kasemi,tek Brryli jepet me qira ambient Comercial Openspase, ne katin zero te nje pallati 6 katesh. Ambienti eshte me orinetim Jug-...

Qira
900€ / muaj
Ambjent Komercial Direkt Ne Rruge Kryesore - 180m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen e Durresit hyrja Kryesore ne qytetin e Tiranes jepet me qera dyqan buze rruge . Ambjenti eshte i organizuar ne 2 kate me pamje nga rruga kry...

Qira
600€ / muaj

1,000€ / muaj

Tek Stadiumi Dinamo, Jepet Super Dyqan Me Qira ! - 57m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Sulejman Delvina

Jepet Dyqan me Qira tek Stadiumi Dinamo! Dyqani eshte i restauruar dhe eshte ne gjendje perfekte per cdo lloj aktiviteti. Fakti qe ndodhet buze rruge...

//do something