Tek Rruga Qemal Stafa, Jepet Ambient me Qira - 130m2

E pa mobiluar
600€ / muaj

  • Rruga Qemal Stafa
  • 114

Përshkrimi i pronës

REFDN471729 - Tek Rruga Qemal Stafa, 50m mbi Shkollen e Kuqe, jepet me qira ambient ne katin e dyte te nje pallati te ri, 8-katesh i ndertuar ne vitin 2003. Ambienti eshte i pershtatshem per zyra, studio, sallone bukurie, klinike mjekesore etj. Ambienti eshte lehtesisht i aksesueshem nga Pazari i Ri, Rr. Hoxha Tahsim si dhe nga Rr. Bardhyl. Ambienti ka hyrje me vete dhe orientim nga ana Veriore e pajisur me fasade xhami qe mundeson ndricim natyral dhe reklamim te dukshem per biznesin tuaj. Per me shume inormacion ose vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 130m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 2
Zona Pazari i Ri
Rruga Rruga Qemal Stafa
Viti i ndërtimit 2003
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë I sapo investuar I Pa mobiluar Orientimi Veri Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
650€ / muaj
RENTED
Ne Myslym Shyri , Jepet Super Zyre Me Qira! - 114m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne zonen e Myslym Shyrit jepet me qera super apartament 2+1 bosh shume i investuar dhe planimetri perfekte .Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertesat m...

Qira
500€ / muaj
Zogu Zi, Jepet Zyre 85 M2 (2+1+2) Me Qira! - 85m2
Zogu i Zi - Sheshi Karl Topia (Rilindja)

Ne Zog te Zi, ne nje pallat te vitit 2018 me cilesi maksimale ndertimi, jepet ambjent me qira per zyra. Zyra ndodhet ne katin e 7 dhe organizohet ne...

Qira
500€ / muaj

550€ / muaj

Te Komuna E Parisit Jepet Me Qira Ambient Per Zyra ! - 100m2
Komuna e Parisit - Sheshi Jozef San Martin

Te Komuna e Parisit, ne Sheshin Jozef San Marin, jepet me qira ambient per zyra ne katin e dyte ne nje kompleks te ndertuar vitet e fundit. Ambienti e...

//do something