Prane 21 Djetorit, Jepet Me Qira Super Apartament 1+1! - 63m2

E mobiluar
400€ / muaj

  • Rruga Frosina Plaku
  • 132
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFDM312070 - Prane 21 Dhjetorit jepet me qira super aparment 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri, te mireadministruar. Apartamenti eshte investuar totalisht nga fillimi, sistemi elktrik, hidraulik, parket, vetrata dopjo xham, hidrosanitare cilesore dhe mobilim teresisht i ri, elektroshtepiake te reja te paperdorura . Apartamenti strukturohet ne koridorin hyres, qe degezohet me sallonin e ndenjes, dhomen e gjumit me orientim te mrekullueshem, tualetin dhe ballkonin. Vendndodhja mjaft e mire. Nxitoni te na kontaktoni per nje vizite ne prone ne numrin +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 63m2
Statusi
E dhënë me qira
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 6
Zona 21 Dhjetori
Rruga Rruga Frosina Plaku
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 7

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
300€ / muaj
Jepet Ambjent Komercial Me Qira! - 68m2
21 Dhjetori - Rruga Artan Lenja

Ne Kompleksin Kontakt, prane Inxhinierise se Ndertimit Jepet me Qira ambjent komercial. Ambjenti eshte me fasade xhami, ka nje siperfaqe prej 68 m2, t...

Qira
300€ / muaj
Te Kontakt, Jepet Ambjent Komercial Me Qira! - 64m2
21 Dhjetori - Rruga Artan Lenja

Ne Kompleksin Kontakt, prane Inxhinierise se Ndertimit, Jepet me Qira ambjent komercial. Ambjenti eshte me fasade xhami, ka nje siperfaqe prej 64 m2,...

Qira
500€ / muaj
Te 21 Dhjetori Jepet Me Qira Apartament 2+1 !! - 89m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Te 21 Dhjetori, ne rrugen Frosina Plaku, jepet me qira apartament 2+1 ne katin e gjashte te nje ndertimi te ri, i cili ju ofron te gjitha kushtet per...

//do something