Tek Stadiumi Dinamo, Shitet Dyqan Super Okazion Per Investim ! - 68m2

E pa mobiluar
256,000€

  • Rruga Sulejman Delvina
  • 426

Përshkrimi i pronës

REFDM312027 - Mundesi shume e mire investimi ne zonen e preferuar te stadiumit Dinamo. Ne rruge kryesore shitet ambjet komercial me mundesi te shumta shfrytezimi si dyqan, zyra te ndryshme, farmaci, parukeri, exchange etj. Ambjenti ndodhet ne rruge kryesore me shume qarkullim ne levizje te kembesoreve. Ka fasade xhami me mundesi brandimi. Eshte nje prone shume e pershtatshme per dike qe do te zgjeroj aktivitetin apo te investoje ne pasuri te paluajtshme pasi kjo prone jepet me qera te konsiderueshme. Disponon dokumentacion hipotekor. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355 67 403 2997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 68m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Stadiumi Dinamo
Rruga Rruga Sulejman Delvina
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë I Pa mobiluar Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
380,000€
SOLD
Prane Vasil Shantos Shitet Super Ambjent Komercial Per... - 380m2
Ish Stacioni i fundit i Tiranes se Re - Rruga Ibrahim Dervishi

Prane Komunes Se Parisit dhe Ish Stacionit Te Fundit Te Tiranes Se Re, Shitet Super Ambjent Komercial Open Space Per Klinike!!! Ambjenti ndodhet ne ka...

Shitje
325,000€

390,000€

Prane Sheshit Wilson, Shitet Ambjent Komercial, Mundesi... - 106m2
Sheshi Wilson - Rruga Sulejman Delvina

Prane "Sheshit Wilson", shitet ambient komercial si mundesi e rralle investimi. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje godine te profilizuar si mini qende...

Shitje
370,000€
Ne Bllok, Buze Rruges Kryesore Shitet Dyqan ! - 60m2
Blloku - Rruga Vaso Pasha

Shitet dyqan me fasade xhami ne zonen e Bllokut. Dyqani eshte i lene me qira me cmimin 1000 euro/muaj neto dhe 1200 euro/muaj bruto e parapaguar per n...

//do something