Prane Ambasades Amerikane, Jepet me Qira Apartament 3+1 - 200m2

E mobiluar
300€ / muaj

  • Rruga 3 Vëllezërit Kondi
  • 451
  • 3 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFDM311348 - Afer Ambasades Amerikane, ne rrugen 3 Vellezerit Kondi, jepet me qira apartament 3+1 komod. Apartamenti ka mobilim modern dhe cilesor . Organizohet ne 3 dhoma gjumi, 1 matrimoniale dhe 2 dhoma gjumi femijesh, ne sallon te bollshem, ambient gatimi me vehte, studio, depo, tualet dhe korridor. Ne cmim eshte i perfshire edhe garazh me 2 vende parkimi. Apartamenti ka hapesira te bollshme dhe ndodhet ne katin e 4-t te nje vile me oborr, ideal per ju qe kerkoni hapesire dhe qetesi. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 200m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 4
Zona Ambasada Amerikane
Rruga Rruga 3 Vëllezërit Kondi
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 4

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
500€ / muaj
RENTED
Pas Ambasades Amerikane Jepet Me Qira Kati I Dyte I Nj... - 154m2
Ambasada Amerikane - Rruga Pjeter Budi

Ne Rrugen Pjeter Budi Pas Ambasades Amerikane jepet me qira kati i dyte i nje vile me siperfaqe 154 m2. AmbientI organizohet ne nje korridor te bolls...

Qira
350€ / muaj
Pas Ambasades Amerikane, Jepet Me Qira Ambient Per Zyre - 126m2
Ambasada Amerikane - Rruga Pjetër Budi

Pas Ambasades Amerikane, ne rrugen Pjeter Budi, jepet me qira ambient per zyre. Ambient ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues me 5 kate, ka...

Qira
370€ / muaj
Prane Ambasades Amerikane, Jepet Me Qira Apartament 2+1 - 110m2
Ambasada Amerikane - Rruga Qemal Guranjaku

Prane Ambasades Amerikane, rruga Qemal Guranjaku jepet me qira apartament 2+1 ne katin e dyte te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar...

//do something