Okazion !!! Rr. Mine Peza, Shitet Ambjent Komercial ! - 75m2

E pa mobiluar
64,000€

  • Rruga Mine Peza
  • 221

Përshkrimi i pronës

REFDK552563 - Në rrugën Mine Peza, shitet ambient komercial në katin 0 të një pallati me administrim shumë të mirë përballë shkollës Harry Fultz . Ambienti është i ndarë në dy ambiente dhe nje tualet .Prona disponon dokumentacion të plotë hipotekor . Ambienti ka ushtruar aktivitetin e tij si Bar kafe , por është shumë e përshtatshme për një sërë aktivitetesh të tjera si : farmaci,market, qëndër estetike, masazherie etj. Vjen me cmim okazion 1000 Euro m2 . Kontakto tani ne numrin 0674032997 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 75m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Mine peza
Rruga Rruga Mine Peza
Viti i ndërtimit 1996
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Verandë Depo I Pa mobiluar Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
78,000€
EXCLUSIVE
Ne Rrugen Tefta Tashko-Koco, Shitet Dyqan ! - 31m2
Ministria e Jashtme - Rruga Tefta Tashko-Koço

Ne rrugen Tefta Tashko-Koco ne nje pallat te 2018, me ndertim teper cilesor 9-katesh, shitet dyqan me siperfaqe 30.8 m2. Dyqani disponon certifikate p...

Shitje
80,000€
Shitet Dyqan 66 M2 Ne Astir! - 66m2
Astir - Rruga Astrit Losha

Shitet Dyqan ne Astir ne katin 0 te nje pallati 8 katesh te mireadministruar dhe te pajisur me ashensor, me siperfaqe open space 66 m2 dhe orientim to...

Shitje
55,000€

69,500€

EXCLUSIVE
Ne Rrugen E Dibres Shitet Ambient Komercial I Pershtash... - 42m2
Shkolla e Bashkuar - Rruga e Dibrës

Ne rrugen e Dibres , tek komplesi Orion shitet ambient komercial i pershtashem per klinike dentare dhe nje shumllojshmeri aktivitetesh. Ambjenti nd...

//do something