Apartament Spektakolar Per Shitje Tek Kopshti Botanik - 217m2

E mobiluar
350,000€

  • REFAS03945 - Kopshti Botanik - Rruga Selita e Vjeter

Përshkrimi i pronës

REFAS03945 - Dupleksi ndodhet ne katin e 6 te pallatit dhe eshte i vetmi apartament ne ate kat. Dizajni i apartamentit dhe i verandes jane bere nga nje prej arkitekteve me te mire ne Tirane. Salloni ka pjesen e gatimit dhe ate te ndenjes. Oxhaku eshte me fryrje dhe ngroh gjithe shtepine ne dimer. Dhoma kryesore e gjumit ka garderobe te veçuar. Dhoma tjeter e gjumit qe ndodhet mbi kuzhinen eshte e menduar per femije. VEranda eshte e jashtezakonshme. E mbuluar me xham dhe e rrethuar me Bambu ajo eshte e perdorshme si ne Dimer edhe ne Vere. Ne verande gjenden edhe dy ambjente mbi njeri tjetrin; i pari eshte dhome ndenje dhe siper tij nje dhome gjumi. Te gjitha ambjentet kondicionohen me sistem chiller. Apartamenti vjen edhe me 2 garazhde te perfshira.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 217m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Duplex
Kati 6
Zona Kopshti Botanik
Rruga Rruga Selita e Vjeter
Viti i ndërtimit 2013
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Verandë Garazh Ashensor I sapo investuar Depo

Vendodhja në hartë

Video e pronës

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Shitje
350,000€
Duplex - 300m2
Komuna e Parisit - Rruga Ilo Mitkë Qafzezi

Tek Kompleksi Dinamo Shitet Duplex modern me nje design unik . Apartamenti ndodhet ne zonen me ideale qe te jetosh mes gjelberimit edhe qetesise maksi...