Vile Me Çmim Apartamenti Tek GLOBE, Vetem 465 Euro/m2 - 290m2

E pa mobiluar
120,000€

  • Rruga Deshmoret e Fekenit
  • 355

Përshkrimi i pronës

REFAS03877 - Vila ndodhet pas qendres Globe dhe eshte e organizuar ne: kati 0 ka 80 m2 hapesire qe mund te perdoret si punetori ose si garazhd, kati 1 ka 2 dhoma, 2 tualete dhe nje sallon me kuzhine te veçuar, kati 2 eshte verande e shfrytezueshme. Zona rreth e qark viles eshte shume e qete dhe banoret jane miqesor. Pronari e ka ndertuar vilen per vete dhe nuk ka kursyer asnje shpenzim. Ngelen per tu bere vetem punimet e rifinituarave. Kati 0 eshte 80 m2, kati 1 eshte 110 m2 dhe veranda 100 m2. Po te pjestosh çmimin prej 135 000 Euro me siperfaqen totale prej 290 m2 çmimi del 465 Euro/m2 qe eshte e padegjuar ne ate zone. Kontakto tani ne numrin 0674032997 per ta pare ti i pari.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 290m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Vilë
Kati 0
Zona Rr. e Kavajes
Rruga Rruga Deshmoret e Fekenit
Viti i ndërtimit 2015
Kate Gjithsej 2

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Verandë Garazh

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
125,000€
Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 2+1+Vera... - 153m2
Rr. e Kavajes - Rruga Babë Rexha

Tek Rruga e Kavajes ne pallat shume cilesor me ashensor dhe i mire administruar, shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe 96.9m2, plus 55 m2 verande, si...

Shitje
128,000€
Ne Rrugen E Kavajes, Te Square 21, Shitet Apartament 2+... - 116m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne Rrugen E Kavajes, Te Square 21, Shitet Apartament 2+1+2 Me Super Planimetri !!! “Square21”, dedikuar argëtimit dhe relaxit, ofron një koncept moder...

Aapartament 2+1 Dhe Garazh Per Shitje Te Globe - 95m2
Rr. e Kavajes - Rruga Stavri Themeli

Ne nje Kompleks Rezidencial Banimi ne nje nga zonat me te kerkuara te qytetit te Tiranes shitet nje Apartament 2+1 i mobiluar me Garazh. Kompleksi n...