Vilë Spektakolare Për Shitje Në Një Kompleks Mahnitës - 365m2

E pa mobiluar
490,000€

  • REFAS03826 - Farke - Rruga Rezervat e Shtetit

Përshkrimi i pronës

REFAS03826 - Vila ndodhet ne kompleksin me te bukur ne zonen e TEG dhe eshte e rrethuar nga pyll natyror. Cilesia e ndertimit eshte superiore dhe ambjentet e perbashketa shume te bollshme. Vila ka bodrumin te larte 3 m dhe tre kate siper te organizuara ne: kati 0 ka sallon, ambjent gatimi te veçuar dhe nje tualet dite; kati 1 ka dy dhoma gjumi per femije dhe kati 2 ka nje dhome te madhe çifti me garderobe dhe tualet. PErpara viles ka dy vende parkimi te dedikuara. Vila vjen me kopshtin e saj privat.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 365m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Vilë
Kati 0
Zona Farke
Rruga Rruga Rezervat e Shtetit
Viti i ndërtimit 2019
Kate Gjithsej 4

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Verandë Më shumë se një Ballkon Ballkon Depo Hapesire Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Shitje
490,000€
EXCLUSIVE
Vile Ideale Per Shitje Ne Kompleks Vilash - 502m2
Kompleksi Kolombo - Rruga Dervish Shaqja

Ne kompleksin 8 Vilat "Colombo"ne rrugen Dervish Shaba shitet vile, me nje siperfaqe ndertimi 404m2 , ndersa siperfaqja trualli sebashku me ndertimin...

Për Shitje
340,000€
Shitet Vile Ne Nje Kompleks Vilash Prane Teg - 450m2
Farke - Farkë

Shitet Vilete 3+1 nje Kompleks te ri Vilash dhe pallatesh ne zonen me te preferuar te koheve te fundit , ne mes te ajrit te paster larg zhurmave te qy...