Shitet Apartament 2+1 - 168m2

E mobiluar
175,000€

  • Rruga Hasan Alla
  • 671
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAS03641 - Pallati ndodhet prane Qendres Kristal dhe ka dalje ne Unazen e Madhe dhe rruget kryesore te lagjes Komuna e Parisit. Apartamenti eshte super elegant dhe pronari e ka bere nga e para ne detaje. Mobilimi eshte cilesor dhe modern. Salloni perfshin nje kuzhine te veçuar, ambientin e ngrenies dhe ate te shlodhjes. Dy tualetet kane paisje hidrosanitare nga me te mirat ne treg dhe sistemi i ngohje-ftohjes eshte i tipit chiller nga Daikin. Apartamenti ka dy ballkone dhe nje verande. Cilesia e pallatit ershte superiore duke filluar qe nga termoizolimi, ashensori Kone, shkallet me drite etj. Ka mundesi parkimi me qera per 4000 leke te reja ne muaj. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 168m2
Statusi
E shitur
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 5
Zona Komuna e Parisit
Rruga Rruga Hasan Alla
Viti i ndërtimit 2013
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Verandë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar Depo I mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
188,000€
Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 3+1, Me Orienti... - 165m2
Komuna e Parisit - Rruga Haxhi Kika

Ne Komunen e Parisit, ne nja nga zonat me te mira te Tiranes, ne Rrugen "Haxhi Kika", shitet Apartament 3+1+2, ne katin 5-te nje pallati te ri 6-kates...

Shitje
160,000€

170,000€

Rruga E Elbasanit, Shitet Apartament 2+1! - 103m2
Rr. e Elbasanit - Rruga e Elbasanit

Ne Rrugen e Elbasanit, prane Shkolles Asim Vokshi, Shitet Apartament 2+1, i mobiluar. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 10 katesh dhe ka...

Shitje
165,000€

185,000€

Ne Bllok, Shitet Apartament 2+1+2 ! - 111m2
Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne zemer te Bllokut, ne Rrugen Pjeter Bogdani, shitet Super Apartament 2+1+2, ne katin 4 te nje pallati te ri i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte...

//do something