Tek Ministria E Jashtme Shitet Klinikë Dentare Me 2000 Klientë - 131m2

E mobiluar
198,000€

  • Bulevardi Zhan D'Ark
  • 271
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAS032295 - Klinika ne fjale ka funksionuar me sukses prej 15 vitesh dhe pronari aktual eshte duke dale ne pension. Nje liste prej 2000 klientesh eshte ne pritje te dentistit te ri dhe dentisti aktual do t'i referoj te gjithe klientet tek ai qe ble kliniken. Klinika ndodhet ne katin e dyte te nje pallati buze rruges kryesore, shume afer Ministrise se Jashtme. ajo ka ne hyrje pritjen per pacientet, sallonin ku gjendet nje vend pune e qe ka hapsire edhe per nje vend tjeter pune, kuzhina e veçuar ku behet sterilizimi i mjeteve, tre dhoma ne njeren prej te cilave gjendet nje vend tjeter pune dhe dy banjo. Klinika ka vend per te pakten 5 vende pune dhe mund te futen edhe sherbime te Ortodontise, Kirurgjise Dentare, Proteza, Implante etj. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 138 m2 dhe orientim Lindje-Jug- Perendim me drite gjithe diten. Ti nuk ble vetem nje pron te mrekullueshme por edhe nje biznes te ngritur. telefono tani ne numrin e telefonit 0674032997 per ta pare nga afer perpara se dikush tjeter ta kete blere!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 131m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 2
Zona Ministria e Jashtme
Rruga Bulevardi Zhan D'Ark
Viti i ndërtimit --
Kate Gjithsej 10

Tipare

Video e pronës

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
230,000€

260,000€

EXCLUSIVE
Bulevardi Gjergj Fishta, Shitet Super Apartament 3+1 - 138m2
Blloku - Bulevardi Gjergj Fishta

Shitet super apartament 3+1 me siperfaqe 138.5 m2 neto dhe nje garazhd me siperfaqe 31.6 m2. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor....

Shitje
230,000€

245,000€

Ne Zemer Te Bllokut, Shitet Apartament 3+1+2, Si Mundes... - 125m2
Blloku - Rruga Nikolla Tupe

Ne Zemer Te Bllokut, Shitet Apartament 3+1+2, si mundesi ideale investimi per zyra. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati mjaft te miremb...

Shitje
230,000€

240,000€

Tek Ambasada Amerikane, Shitet Super Apartament 3+1+2,... - 150m2
Ambasada Amerikane - Rruga e Elbasanit

Tek Ambasada Amerikane, Shitet Super Apartament 3+1+2, Me Orientim Dhe Pamje Spektakolare. Apartamenti ndodhet ne zonen me elitare te Tiranes, persa i...

//do something