SHITET Apartament Komod 2+1+2 me hapesire te bollshme tek Shkolla e Baletit! - 128m2

E pa mobiluar
121,600€

  • Rruga Petro Nini Luarasi
  • 137

Përshkrimi i pronës

REFAM24908 - Rruga Petro Nini Luarasi, ne zonen e Shkolla e Baletit, Shitet Apartament 2+1+2 me Strukture te rregullt dhe me hapesira te bollshme, me orientim Perendim. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje Pallati 9- katesh te mireadministruar , me Siperfaqe te brendshme 123 m2 (neto) dhe eshte i organizuar ne nje Sallon te bollshem, se bashku me Kuzhinën te vecuar me dalje ne ballkon te madh , nje dhome Matrimoniale me hapsire te bollshme e orientuar nga Perendimi me tualet , nje dhome gjumi per femije, Tualet i madh me vaskë. Pallati ofron dhe hapsire parkimi per banoret Rezident, gjithashtu zona ofron facilitete te shumta si Supermarkete, Farmaci, Linje Urbani, Restorante, etj. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor. Apartamenti shitet i mobiluar ose bosh sipas deshires se klientit. Orientimi i Apartamentit eshte Perendim duke ofruar ndricim shume te mire natyral. Nxitoni sepse cmim eshte okazion dhe Apartamente te tille shiten shpejt. Per me teper informacion apo vizite ne prone kontaktoni me Agjensine Imobiliare Real Deal !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 128m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Shkolla e Baletit
Rruga Rruga Petro Nini Luarasi
Viti i ndërtimit 2006
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Verandë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar Depo Hapesire Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
110,000€
Shitet Apartament 2+1 + 2 Afer Qendres ! - 102m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Rruga Petro Nini Luarasi ne zonen e Shkolles se Baletit , Shitet Apartament 3+1 me Strukture te rregullt dhe me orientim Fantastik Jug-Perendim. Apart...

Shitje
125,000€
Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 2+1+Vera... - 153m2
Rr. e Kavajes - Rruga Babë Rexha

Tek Rruga e Kavajes ne pallat shume cilesor me ashensor dhe i mire administruar, shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe 96.9m2, plus 55 m2 verande, si...

Shitje
133,000€
Apartament 2+1 - 121m2
Hipoteka - Rruga Panorama

Ne kompleksin me te mire prane Hipotekes, Shitet Super Apartament 2+1+2! Apartamenti ndodhet ne katin e 12 te nje pallati te ri 15 katesh, dhe ka nje...