Shitet Apartament 1+1 ne zone te preferuar i mobiluar! - 67m2

E mobiluar
79,000€

  • Rruga Viktor Eftemiu
  • 194

Përshkrimi i pronës

REFAM24902 - Rruga Viktor Eftimiu, ne zonen e Blloku Vasil Shanto Shitet Apartament 1+1 me Strukture te rregullt dhe me orientim Fantastik Jug-Perendim. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje Pallati 6-katesh te mireadministruar , me Siperfaqe te brendshme 67 m2 (neto) dhe eshte i organizuar ne nje Sallon te bollshem sebashku, Kuzhinën te vecuar, nje dhome Matrimoniale me hapsire te bollshme e orientuar nga Jugu, Tualet i madh me vaskë. Pallati ka dhe hapesire parkimi per banoret , gjithashtu zona ofron facilitete te shumta si Supermarkete, Farmaci, Linje Urbani, Restorante, etj. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe shitet i mobiluar. Orientimi i Apartamentit eshte Jug-Perendim duke ofruar ndricim shume te mire natyral. Nxitoni sepse cmim eshte okazion dhe Apartamente te tille shiten shpejt. Per me teper informacion apo vizite ne prone kontaktoni me Agjencine Imobiliare Real Deal !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 67m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 5
Zona Vasil Shanto
Rruga Rruga Viktor Eftemiu
Viti i ndërtimit 2003
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Ashensor I sapo investuar Hapesire Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
79,000€
Tek Vasil Shanto, Shitet Apartament 2+1 - 99m2
Vasil Shanto - Rruga Jusuf Vrioni

Tek Vasil Shanto, ne Rrugen Jusuf Vrioni, shitet apartament 2+1, ne katin e 5 banimi, ne nje pallat te ri. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte...

Shitje
78,000€
Shitet Apartament I Sapo Investuar 1+1 Ne Zone Te P... - 65m2
Vasil Shanto - Rruga Sulejman Delvina

Shitet apartament 1+1 tek Blloku Vasil Shanto, 65 m2, ne katin e 6-te te nje pallati te ri, i supermobiluar. Apartamenti eshte i organizuar ne : s...

Shitje
88,200€
Apartament 1+1 - 63m2
Pazari i Ri - Pazari i Ri

Ne zonen me te preferuar ne Tirane, tek Pazari i Ri, Shitet Apartament 1+1. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 63 m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te nje pa...