SHITET Apartament Komod 3+1 i ne Qender ! - 120m2

E mobiluar
144,500€

  • Rruga Luigj Gurakuqi
  • 96

Përshkrimi i pronës

REFAM24898 - Ne zonen tek Pazari i Ri Shitet Apartament 3+1 me Strukture te rregullt dhe me orientim Fantastik Jug-Perendim. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje Pallati 12 katesh te mireadministruar , me Siperfaqe te brendshme 115 m2 (neto) dhe eshte i organizuar ne nje Sallon te bollshem sebashku me Kuzhinën me dalje ne ballkon, dy dhoma Matrimoniale me hapsira te bollshme te orientuara nga Jugu, nje dhome gjumi e vogel, dy tualete nga te cilet , 1 Tualet i madh me vaskë dhe me dritare dhe nje Tualet tjeter me aspirator dhe superluq. Zona ofron facilitete te shumta si Supermarkete, Farmaci, Linje Urbani, Restorante, etj. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor. Apartamenti shitet i mobiluar ose bosh sipas deshires se klientit. Orientimi i Apartamentit eshte Jug-Perendim duke ofruar ndricim shume te mire natyral. Nxitoni sepse cmim eshte okazion dhe Apartamente te tille shiten shpejt. Per me teper informacion apo vizite ne prone kontaktoni me Agjensine Imobiliare Real Deal!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 120m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 3
Zona Qender
Rruga Rruga Luigj Gurakuqi
Viti i ndërtimit 2002
Kate Gjithsej 12

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
135,000€
SOLD
Ne Nje Nga Komplekset Me Te Mira Ne Tiranes Shitet 3+1 - 118m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Apartament 3+1 ndodhet ne nje nga komplekset me te mira ne zonen e Don Bosko dhe disponon dokumenta te rregullta hipotekore. Ambjenti eshte i kuruar m...

Shitje
126,000€
SOLD
Super Okazion! Tek 21 Dhjetorit, Ne Nje Ndertim Te 2019... - 126m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Tek 21 Dhjetori ne nje ndertim te ketij viti, shitet apartament 3+1+2. Ndertimi eshte nder me cilesoret me punime bashkohore ku vihet re termoizolimi...

Shitje
145,000€
Ne Myslym Shyr Shitet Super Apartament 3+1, Me Cmim Tre... - 120m2
Myslym Shyri - Rruga Nikolla Lena

Ne fillim te "Myslym Shyri-t" shitet apartament 3+1+2 tualete , me siperfaqe 120 m/2 , ne katin e katert te nje pallati me ashensor. Apartamenti ka s...