SHITET Apartament Komod 3+1 i Ri! - 114m2

E pa mobiluar
140,000€

  • Rruga Frosina Plaku
  • 434

Përshkrimi i pronës

REFAM24889 - Ne zonen e 21 Dhjetorit Shitet Apartament 3+1+2 me Strukture te rregullt dhe me orientim Fantastik Jug-Perendim. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje Pallati 8 katesh te Ri , me Siperfaqe te brendshme 100 m2 (neto) dhe eshte i organizuar ne nje Sallon te bollshem sebashku me Kuzhinën me dalje ne ballkon,tre dhoma gjumi me hapesire te bollshme te orientuar nga Jugu dhe Perendimi dhe secila me dalje ne ballkon, dy Tualete. Apartamenti eshte i ri dhe materialet e perdorura jane shume cilesore. Shitet i perfunduar nga te gjitha punimet, te cilat mbarojne brenda 2 javeve. Me apartamentin mund te ofrohet dhe nje garazh me sip. 28 m2 kundrejt nje cmimi te caktuar. Zona ofron facilitete te shumta si Supermarkete, Farmaci, Linje Urbani, Restorante, etj. Apartamenti shitet bosh. Orientimi i Apartamentit eshte Jug-Perendim duke ofruar ndricim shume te mire natyral. Nxitoni sepse cmim eshte okazion dhe Apartamente te tille shiten shpejt. Per me teper informacion apo vizite ne prone kontaktoni me Agjensine Imobiliare Real Deal.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 114m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 6
Zona 21 Dhjetori
Rruga Rruga Frosina Plaku
Viti i ndërtimit --
Kate Gjithsej 8

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
126,000€
RESERVED
Super Okazion! Tek 21 Dhjetorit, Ne Nje Ndertim Te 2019... - 126m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Tek 21 Dhjetori ne nje ndertim te ketij viti, shitet apartament 3+1+2. Ndertimi eshte nder me cilesoret me punime bashkohore ku vihet re termoizolimi...

Shitje
142,000€
Okazion Tek Kompleksi Homeplan Shitet Apartament 2+1+... - 164m2
21 Dhjetori - Rruga Artan Lenja

Tek 21 Dhjetori, ne Kompleksin HOMEPLAN ,Shitet Okazion Apartament 2+1+2 tualete ,me siperfaqe 164 m², ne katin e 5-te te nje pallati 8-katesh, ndert...

Shitje
135,000€
Ne Nje Nga Komplekset Me Te Mira Ne Tiranes Shitet 3+1 - 118m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Apartament 3+1 ndodhet ne nje nga komplekset me te mira ne zonen e Don Bosko dhe disponon dokumenta te rregullta hipotekore. Ambjenti eshte i kuruar m...