SHITET Apartament Komod 3+1 i Ri! - 114m2

E pa mobiluar
140,000€

  • Rruga Frosina Plaku
  • 557
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAM24889 - Ne zonen e 21 Dhjetorit Shitet Apartament 3+1+2 me Strukture te rregullt dhe me orientim Fantastik Jug-Perendim. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje Pallati 8 katesh te Ri , me Siperfaqe te brendshme 100 m2 (neto) dhe eshte i organizuar ne nje Sallon te bollshem sebashku me Kuzhinën me dalje ne ballkon,tre dhoma gjumi me hapesire te bollshme te orientuar nga Jugu dhe Perendimi dhe secila me dalje ne ballkon, dy Tualete. Apartamenti eshte i ri dhe materialet e perdorura jane shume cilesore. Shitet i perfunduar nga te gjitha punimet, te cilat mbarojne brenda 2 javeve. Me apartamentin mund te ofrohet dhe nje garazh me sip. 28 m2 kundrejt nje cmimi te caktuar. Zona ofron facilitete te shumta si Supermarkete, Farmaci, Linje Urbani, Restorante, etj. Apartamenti shitet bosh. Orientimi i Apartamentit eshte Jug-Perendim duke ofruar ndricim shume te mire natyral. Nxitoni sepse cmim eshte okazion dhe Apartamente te tille shiten shpejt. Per me teper informacion apo vizite ne prone kontaktoni me Agjensine Imobiliare Real Deal.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 114m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 6
Zona 21 Dhjetori
Rruga Rruga Frosina Plaku
Viti i ndërtimit --
Kate Gjithsej 8

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
126,000€

150,000€

SOLD
Super Okazion! Tek 21 Dhjetorit, Ne Nje Ndertim Te 2019... - 126m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Tek 21 Dhjetori ne nje ndertim te ketij viti, shitet apartament 3+1+2. Ndertimi eshte nder me cilesoret me punime bashkohore ku vihet re termoizolimi...

Shitje
140,000€

145,000€

Tek Kompleksi Kontakt Shitet Apartament 2+1+2 Me Orine... - 164m2
21 Dhjetori - Rruga Artan Lenja

Tek 21 Dhjetori, ne Kompleksin Kontakt ,shitet apartament 2+1+2 tualete ,me siperfaqe 102 m² dhe 123 m2 verande ,ne katin e 5-te te nje pallati 8-k...

Shitje
150,000€
Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 3+1 Dhe Me Shume D... - 115m2
21 Dhjetori - Rruga Naim Frashëri

Tek 21 Dhjetori, prane Mozaikut te Tiranes, shitet apartament 3+1 me verand. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues me 6 kate dhe o...

//do something