Petro Nini, Shitet Super Apartament 3+1+2 me Investim shumë cilësor & Orientim Jug-Perëndim - 117m2

E mobiluar
143,000€

  • Rruga Margarita Tutulani
  • 474
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAM24863 - Rruga Margarita Tutulani, ne zonen pranë Shkollës Petro Nini Luarasi, Shitet Super Apartament 3+1+2 me Strukture te rregullt dhe me orientim Fantastik Jug-Perendim. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te banim te nje Pallati 9-katesh te mireadministruar , me Siperfaqe te brendshme 105 m2 (neto) dhe eshte i organizuar ne nje Sallon te bollshem sebashku me Kuzhinën me dalje ne ballkon, nje dhome Matrimoniale me hapsire te bollshme e orientuar nga Perendimi, dy dhoma gjumi per femije, 2 Tualete. Apartamenti ka termoizolim dhe izolim akustik dhe punimet e kryera jane shume cilesore. Sistemi ngrohje-ftohje eshte me sistem qendror te apartamentit. Instalimet elektrike dhe hidraulike jane kryer se fundmi dhe jane perdorur materiale te nje cilesie te larte dhe te markave me prestigjioze. Se bashku me apartamentin ofrohet dhe post parkimi. Gjithashtu zona ofron facilitete te shumta si Supermarkete, Farmaci, Linje Urbani, Restorante, etj. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor. Orientimi i Apartamentit eshte Jug-Perendim duke ofruar ndricim shume te mire natyral. Nxitoni sepse cmim eshte okazion dhe Apartamente te tille shiten shpejt. Per me teper informacion apo vizite ne prone kontaktoni me Agjensine Imobiliare Real Deal +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 117m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 3
Zona Sheshi Wilson
Rruga Rruga Margarita Tutulani
Viti i ndërtimit 2001
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar Hapesire Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
135,000€

145,000€

SOLD
Ne Nje Nga Komplekset Me Te Mira Ne Tiranes Shitet 3+1 - 118m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Apartament 3+1 ndodhet ne nje nga komplekset me te mira ne zonen e Don Bosko dhe disponon dokumenta te rregullta hipotekore. Ambjenti eshte i kuruar m...

Shitje
126,000€

150,000€

SOLD
Super Okazion! Tek 21 Dhjetorit, Ne Nje Ndertim Te 2019... - 126m2
21 Dhjetori - Rruga Frosina Plaku

Tek 21 Dhjetori ne nje ndertim te ketij viti, shitet apartament 3+1+2. Ndertimi eshte nder me cilesoret me punime bashkohore ku vihet re termoizolimi...

Shitje
145,000€

150,000€

Ne Myslym Shyr Shitet Super Apartament 3+1, Me Cmim Tre... - 120m2
Myslym Shyri - Rruga Nikolla Lena

Ne fillim te "Myslym Shyri-t" shitet apartament 3+1+2 tualete , me siperfaqe 120 m/2 , ne katin e katert te nje pallati me ashensor. Apartamenti ka s...

//do something