Shitet Apartament 2+1 ne zone te preferuar i pamobiluar! - 91m2

E pa mobiluar
102,000€

  • Rruga e Barrikadave
  • 271
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAM24860 - Rruga e Barrikadave, ne qender te Tiranes, Shitet Apartament 2+1 me Strukture te rregullt dhe me orientim Fantastik Jug-Lindje - Perendim. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje Pallati 8 katesh te mireadministruar , me Siperfaqe te brendshme 80.46 m2 (neto) dhe eshte i organizuar ne nje Sallon te bollshem me dalje ne ballkon, dy dhoma me hapesire te bollshme, 2 Tualet . Dhomat jane te shtruara me parket dhe salloni me pllaka te nje cilesie te larte. Pallati ofron dhe hapsire parkimi , gjithashtu zona ofron facilitete te shumta si Supermarkete, Farmaci, Linje Urbani, Restorante, etj. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor. Apartamenti shitet i pamobiluar. Orientimi i Apartamentit eshte Jug-Lindje - Perendim duke ofruar ndricim shume te mire natyral. Nxitoni sepse cmim eshte okazion dhe Apartamente te tille shiten shpejt. Per me teper informacion apo vizite ne prone kontaktoni me Agjensine Imobiliare Real Deal !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 91m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Qender
Rruga Rruga e Barrikadave
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Hapesire Parkimi I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
90,000€

100,000€

Tek Siri Kodra, Shitet Apartament 3+1! - 90m2
Qender - Rruga Siri Kodra

Ne nje nga zonat me strategjike dhe te qeta prane qendres se Tiranes, ne Rrugen Siri Kodra, Shitet Apartament 3+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te...

Shitje
110,000€
Ne Qender Te Tiranes, Shitet Super Apartament 2+1 I Inv... - 85m2
Qender - Rruga Bardhok Biba

Shitet super apartament 2+1 ne zemer te Tiranes, ne rrugen Bardhok Biba. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 85 m2 neto. Eshte ne katin e 3-te te nje pa...

Shitje
99,000€

104,000€

Tek Kodra E Diellit, Shitet Super Apartament 2+1 - 95m2
Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Tek Kodra e Diellit, shitet super apartament 2+1, ne katin 3 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte:...

//do something