SHITET Apartament Komod 2+1 tek Ambasada Amerikane ! - 85m2

E pa mobiluar
136,000€

  • Rruga e Elbasanit
  • 11

Përshkrimi i pronës

REFAM24851 - Rruga e Elbasanit , ne krah te Stadiumit Qemal Stafa, Parisit Shitet Apartament 2+1 me Strukture te rregullt dhe me orientim Fantastik Jug-Lindje. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje Pallati 9- katesh te mireadministruar , me Siperfaqe te brendshme 84.6 m2 (neto) dhe eshte i organizuar ne nje Sallon te bollshem sebashku me Kuzhinën me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi me hapesira te bollshme e orientuar nga Jugu, Tualet i madh dhe dy ballkone . Gjithashtu zona ofron facilitete te shumta si Supermarkete, Farmaci, Linje Urbani, Restorante, etj. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor. Apartamenti shitet i pamobiluar . Orientimi i Apartamentit eshte Jug-Lindje duke ofruar ndricim shume te mire natyral. Per me teper informacion apo vizite ne prone kontaktoni me Agjensine Imobiliare Real Deal !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 85m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 6
Zona Rr. e Elbasanit
Rruga Rruga e Elbasanit
Viti i ndërtimit 2007
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
125,000€
Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 2+1+Vera... - 153m2
Rr. e Kavajes - Rruga Babë Rexha

Tek Rruga e Kavajes ne pallat shume cilesor me ashensor dhe i mire administruar, shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe 96.9m2, plus 55 m2 verande, si...

Shitje
133,000€
Apartament 2+1 - 121m2
Hipoteka - Rruga Panorama

Ne kompleksin me te mire prane Hipotekes, Shitet Super Apartament 2+1+2! Apartamenti ndodhet ne katin e 12 te nje pallati te ri 15 katesh, dhe ka nje...

Shitje
135,000€
Apartament 2+1 - 127m2
Shkolla E Kuqe - Rruga Riza Cerova

Prane Shkolles se Kuqe dhe vetem 5 minuta larg nga Qendra e Tiranes, Shitet nje Apartament 2+1+2 me punime shume cilesore, i cili ndodhet ne katin e 3...