Jepet me Qira zyre 180 m2 tek Rr. Kavajes ! - 180m2

E pa mobiluar
800€ / muaj

  • Kavaja Street
  • 0

Përshkrimi i pronës

REFAM24849 - Ne zonen e 21 Dhjetorit jepet me qera zyre me Strukture te rregullt dhe me orientim Fantastik Lindje. Zyra ndodhet ne katin e 2 te nje Pallati 8 katesh te mireadministruar , me Siperfaqe te brendshme 180 m2 (neto). Pallati ofron dhe hapsire parkimi per banoret Rezident, gjithashtu zona ofron facilitete te shumta si Supermarkete, Farmaci, Linje Urbani, Restorante, etj. Orientimi i Zyres eshte Lindje duke ofruar ndricim shume te mire natyral. Per me teper informacion apo vizite ne prone kontaktoni me Agjensine Imobiliare Real Deal !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 180m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 2
Zona 21 Dhjetori
Rruga Kavaja Street
Viti i ndërtimit 2007
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Ashensor Hapesire Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
750€ / muaj
Zyrë - 60m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Gjik Kuqali

Tek Stadiumi Dinamo, jepet super ambjent komercial me qira ne nje pallat te ri te vitit 2019, me nje lokacion fantastik. Ambjenti eshte totalisht open...

Qira
765€ / muaj
Prane " Toptani Center " Jepet Me Qira Zyre E Sapo Inve... - 90m2
Qender - Rruga George W. Bush

Ne qender, ne afersi me Toptani Center, jepet ambjent zyrash i sapo investuar me qira! Ambjenti organizohet ne 3 ambjente te ndara, njeri prej te cile...

Qira
800€ / muaj
Jepet Apartament 3+1+2 Me Qira, Ideal Per Zyra! - 145m2
Blloku - Rruga Brigada e VIII

Ne Bllok, Jepet Apartament 3+1+2 me Qira, Ideal per Zyra! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri e te mireadministruar, me ashensor, dh...