Jepet me Qira Apartament Komod 2+1 , i sapo mobiluar dhe me vend parkimi ! - 81m2

E mobiluar
400€ / muaj

  • REFAM24848 - 5 Maji - Rruga 5 Maji

Përshkrimi i pronës

REFAM24848 - Ne zonen e 5 Majit , ne afersi te Tregut te Madh jepet me qera Apartament 2+1 me Strukture te rregullt dhe me orientim Fantastik Jug-Perendim. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje Pallati 8 katesh te mireadministruar , me Siperfaqe te brendshme 81 m2 (neto) dhe eshte i organizuar ne nje Sallon te bollshem sebashku me Kuzhinën me dalje ne ballkon, nje dhome Matrimoniale me hapsire te bollshme e orientuar nga Jugu, nje dhome gjumi per femije, Tualet . Apartamenti eshte i sapomobiluar dhe te gjitha orendite jane te reja. Se bashku me apartamentin ofrohet dhe nje vend parkimi i perfshire ne vleren e qerase. Gjithashtu zona ofron facilitete te shumta si Supermarkete, Farmaci, Linje Urbani, Restorante, etj. Orientimi i Apartamentit eshte Jug-Perendim duke ofruar ndricim shume te mire natyral. Nxitoni sepse vlera e qerase eshte okazion dhe Apartamente te tille jepen shpejt. Per me teper informacion apo vizite ne prone kontaktoni me Agjensine Imobiliare Real Deal !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 81m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona 5 Maji
Rruga Rruga 5 Maji
Viti i ndërtimit 2018
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Garazh Ashensor Ballkon I sapo investuar Pronë Rezidenciale

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Qira
450€ / muaj
Apartament 2+1 - 112m2
Myslym Shyri - Rruga Islam Alla

Ne rrugen Myslym Shyri jepet me qira apartament 2+1+2 me siperfaqe te madhe. Ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor d...

Për Qira
450€ / muaj
Apartament 2+1 - 140m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Tek rruga “Reshit Petrela”, prane Krimeve te Renda, jepet me qira super apartament 2+1 ne katin e 8 te nje pallati te ri shume cilesor i pajisur me dy...

Për Qira
450€ / muaj
Apartament 2+1 - 95m2
Qender - Rruga e Dibrës

Qender, prane Turdiu Center, ne nje pallat te viteve te fundit jepet me qira apartament 2+1. Apartamenti organizohet ne nje koridor, sallon me hapesir...