OKAZION , Jepet me Qira Apartament Komod 2+1 ! - 112m2

E mobiluar
500€ / muaj

  • Komuna e Parisit
  • 0

Përshkrimi i pronës

REFAM24841 - Jepet me qera ne zonen e Komunes se Parisit Apartament 2+1 me Strukture te rregullt dhe me orientim Fantastik Jug-Lindje Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje Pallati 9 katesh te mireadministruar , me Siperfaqe te brendshme 112 m2 (neto) dhe eshte i organizuar ne nje Sallon te bollshem sebashku me Kuzhinën me dalje ne verande, veranda me siperfaqe 70 m2, nje dhome Matrimoniale me hapsire te bollshme e orientuar nga Jugu, nje dhome gjumi per femije, Tualet i madh me vaskë dhe nje tualet tjeter me i vogel. Pallati ofron dhe hapsire parkimi per banoret Rezident, gjithashtu zona ofron facilitete te shumta si Supermarkete, Farmaci, Linje Urbani, Restorante, etj. Orientimi i Apartamentit eshte Jug-Lindje duke ofruar ndricim shume te mire natyral. Nxitoni sepse cmimi eshte okazion dhe Apartamente te jepen shpejt me qera. Per me teper informacion apo vizite ne prone kontaktoni me Agjensine Imobiliare Real Deal!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 112m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Komuna e Parisit
Rruga Komuna e Parisit
Viti i ndërtimit 2011
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Verandë Ashensor I sapo investuar Hapesire Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
600€ / muaj
Zyrë - 125m2
Komuna e Parisit - Rruga Medar Shtylla

Pas Kompleksit Kika 2, ne nje objekt te ri jepet me qira apartament 2+1 me qira per zyra. Apartamenti ndodhet ne pallat te ri, me orientim lindje dhe...

Qira
600€ / muaj
Kika 2, Jepet Zyre 105 M2 Me Qira! - 105m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Tek Kompleksi Kika 2 jepet apartament me qira. Ambjenti organizohet ne 3 dhoma, 1 sallon, zonen e gatimit te vecuar dhe 2 tualete. Apartamenti eshte i...

Qira
450€ / muaj
Jepet Me Qira Zyre 45 M2 Tek Komuna E Parisit ! - 45m2
Komuna e Parisit - Rruga Tish Dahia

Jepet me Qira zyre 45 m2 tek Komuna e Parisit. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati 8 katesh me ashensor. Zyra ka permasa te rregullta , me o...