Jepet me qera ambjent 90 m2 tek Myslym Shyri - 90m2

E pa mobiluar
750€ / muaj

  • Rruga Myslym Shyri
  • 0

Përshkrimi i pronës

REFAM24832 - Jepet me qera ambjent me siperfaqe te brendshme 90 m2 tek Myslym Shyri. Ambjenti ndodhet ne katin e dyte , me hyrje te vecante . Ka nje salle te madhe me permasa te rregullta dhe 2 banjo. Per cdo informacion ose per vizite ne prone , kontaktoni Real Deal.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 90m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 2
Zona Myslym Shyri
Rruga Rruga Myslym Shyri
Viti i ndërtimit --
Kate Gjithsej 3

Tipare

Hipotekë Verandë Ballkon I sapo investuar Depo

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
700€ / muaj
Penthouse - 140m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne fillim te rruges Myslym Shyri, ne nje pallat te ri me ashensor jepet me qera nje apartament mjaft i vecant i tipit "Soft Loft" me hapesire 140m2 ku...

Qira
650€ / muaj
RENTED
Ne Myslym Shyri , Jepet Super Zyre Me Qira! - 114m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne zonen e Myslym Shyrit jepet me qera super apartament 2+1 bosh shume i investuar dhe planimetri perfekte .Apartamenti ndodhet ne nje nga ndertesat m...

Qira
750€ / muaj
Myslym Shyr, Jepet Dyqan 25 M2 Me Qira ! - 25m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne Myslym Shyr jepet dyqan me qira, me siperfaqe 25 m2 ! Dyqani eshte i restauruar dhe eshte ne gjendje perfekte per cdo lloj aktiviteti. Fakti qe ndo...