Shitet Apartament 2+1 + 2 afer qendres ! - 102m2

E pa mobiluar
120,000€

  • Rruga Petro Nini Luarasi
  • 20
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFAM24831 - Rruga Petro Nini Luarasi ne zonen e Shkolles se Baletit , Shitet Apartament 3+1 me Strukture te rregullt dhe me orientim Fantastik Jug-Perendim. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje Pallati 5- katesh te mireadministruar , me Siperfaqe te brendshme 102 m2 (neto) dhe eshte i organizuar ne nje Sallon te bollshem , Dhome ndenje me Kuzhinën te vecuar , dy dhoma gjumi me hapsire te bollshme , 2 Tualete. Prane Pallatit gjendet lehtesisht dhe hapesire parkimi per banoret . Gjithashtu zona ofron facilitete te shumta si Supermarkete, Farmaci, Linje Urbani, Restorante, etj. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor. Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar ose bosh sipas deshires se klientit. Orientimi i Apartamentit eshte Jug-Perendim duke ofruar ndricim shume te mire natyral. Per me teper informacion apo vizite ne prone kontaktoni me Agjensine Imobiliare Real Deal.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 102m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament
Kati 1
Zona Shkolla e Baletit
Rruga Rruga Petro Nini Luarasi
Viti i ndërtimit --
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Depo Hapesire Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
125,500€
Shitet Apartament Komod 2+1+2 Me Hapesire Te Bollshme... - 128m2
Shkolla e Baletit - Rruga Petro Nini Luarasi

Rruga Petro Nini Luarasi, ne zonen e Shkolla e Baletit, Shitet Apartament 2+1+2 me Strukture te rregullt dhe me hapesira te bollshme, me orientim P...

Shitje
148,000€
EXCLUSIVE
Apartament - 102m2
Shkolla e Baletit - Rruga Ali Visha

Ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes ne rrugen e Elbasanit shitet nje Apartament 2+1 me Garazh. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallat...