Jepet me Qira zyre 45 m2 tek Komuna e Parisit ! - 45m2

E pa mobiluar
450€ / muaj

  • Rruga Tish Dahia
  • 3

Përshkrimi i pronës

REFAM24829 - Jepet me Qira zyre 45 m2 tek Komuna e Parisit. Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati 8 katesh me ashensor. Zyra ka permasa te rregullta , me orientim nga Perendimi. Ka nje banje dhe nje ballkon.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 45m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 2
Zona Komuna e Parisit
Rruga Rruga Tish Dahia
Viti i ndërtimit 2014
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Verandë Ashensor Ballkon I sapo investuar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
370€ / muaj
Apartament 2+1 - 90m2
Komuna e Parisit - Rruga Liman Kaba

Ne Komunen e Parisit, tek Kompleksi Dinamo, ne rrugen Liman Kaba, jepet me Qira Apartament 2+1, ne katin e 3 te nje Pallati te ri, me ashensor. Aparta...

Qira
550€ / muaj
Te Komuna E Parisit Jepet Me Qira Ambient Per Zyra ! - 100m2
Komuna e Parisit - Sheshi Jozef San Martin

Te Komuna e Parisit, ne Sheshin Jozef San Marin, jepet me qira ambient per zyra ne katin e dyte ne nje kompleks te ndertuar vitet e fundit. Ambienti e...

Qira
350€ / muaj
Prane Komunes Se Parisit Jepet Apartament 2+1 Me Qira !... - 84m2
Komuna e Parisit - Rruga Abraham Linkoln

Prane Komunes se Parisit, ne Rrugen Abraham Linkoln, jepet me qira apartament 2+1 ne katin e peste te nje pallati te ri, te mireadministruar dhe te pa...