Jepet me qera ambjent per zyra tek Ministria e Drejtesise, 6 ambjente ! - 140m2

E pa mobiluar
700€ / muaj

  • Rruga Fortuzi
  • 30

Përshkrimi i pronës

REFAM24824 - Jepet me qera ambjent per zyra tek Ministria e Drejtesise. jane 6 ambjente ndodhur ne katin e dyte te nje ndertese 3-kateshe. Ambjenti eshte i pershtatshem per shkolle, zyra , etj. Jane 6 ambjente te ndare me siperfaqe prej 15-25 m2 secila , qe ne total perbjen 140 m2. Ka 2 ballkone dhe 1 banje.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 140m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 4+1
Kati 2
Zona Blv. Zogu i Pare
Rruga Rruga Fortuzi
Viti i ndërtimit 1930
Kate Gjithsej 3

Tipare

Hipotekë Më shumë se një Ballkon Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
600€ / muaj
Apartament 4+1 - 129m2
Pazari i Ri - Rruga Tefta Tashko-Koço

Ne rrugen Tefta Tashko Koco jepet me qira apartament per zyra me nje siperfaqe 129 m2 sebashke me nje post parkimi . Apartamenti eshte organizuar si m...

Qira
700€ / muaj
Prane Ish Restorant Durresit Jepet Me Qira Apartament... - 150m2
Stacioni i Trenit - Rruga Ferit Xhajko

Prane ish-restorant Durresi jepet me qira apartment 4+1+2 me siperfaqe 150 m2 ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues, Ambienti organizohet si me pos...