SHITET Apartament i Sapo Investuar 1+1 ne zone te preferuar me hipoteke! - 65m2

E mobiluar
78,000€

  • Rruga Sulejman Delvina
  • 418
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFAM24759 - Shitet apartament 1+1 tek Blloku Vasil Shanto, 65 m2, ne katin e 6-te te nje pallati te ri, i supermobiluar. Apartamenti eshte i organizuar ne : sallon ndenje me ambient gatimi, dhome cifti , tualet. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara per banim ku ka afer, supermarkete, linja urbani etj. Apartamenti eshte i sapoinvestuar me mobilie cilesore. Disponon dokument te rregullt hipotekor. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 65m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 6
Zona Vasil Shanto
Rruga Rruga Sulejman Delvina
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Hapesire Parkimi I mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
79,000€
Tek Vasil Shanto, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesira Te... - 99m2
Vasil Shanto - Rruga Jusuf Vrioni

Tek Vasil Shanto, ne Rrugen Jusuf Vrioni, shitet apartament 1+1 me mundesi per tu bere 2+1 ne katin e 5 banimi, ne nje pallat te ri. Apartamenti eshte...

Shitje
79,000€
Shitet Apartament 1+1 Ne Zone Te Preferuar I Mobil... - 67m2
Vasil Shanto - Rruga Viktor Eftemiu

Rruga Viktor Eftimiu, ne zonen e Blloku Vasil Shanto Shitet Apartament 1+1 me Strukture te rregullt dhe me orientim Fantastik Jug-Perendim. Apartament...

Shitje
88,000€
Ne Rrugen Sulejman Delvina Shitet Apartament 1+1 I Sapo... - 68m2
Vasil Shanto - Rruga Sulejman Delvina

Shitet apartament 1+1 tek Blloku Vasil Shanto, 68 m2, ne katin e 6-te te nje pallati ndertim i vitit 2005 .Apartamenti eshte i organizuar si me poshte...

//do something