Apartament 3+1 - 153m2 600€ / muaj

  • REFAM24512 - Nobis / muaj

Përshkrimi i pronës

REFAM24512 - Ne nje nga zonat me te mira te Tiranes prane Nobis te liqeni jepet apartament 3+1 me qira. Apartamenti ka nje siperfaqe 155 m2 dhe ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri 10 katesh dhe i mire administruar, Apartamenti organizohet ne 1 sallon ndenje me mobilje luksi + kuzhine me te gjitha paisjet elektroshtepiake, 3 dhoma gjumi me kondicioner ,2 tualete, 2 ballkone. Vendnodhja e apartamenti ndodhet vetem 2 minuta large liqenit te jep te gjitha facilitetet si : Restorante, bare, farmaci, supermarkete etj. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 153m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Zona Nobis
Rruga Rruga Sami Frashëri
Viti i ndërtimit 2003

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Për Qira

500€ / muaj

Apartament 3+1 - 154m2

21 Dhjetori - Rruga Sulejman Pitarka

Ne nje zone shume te favorshme, prane 21 Dhjetorit, Jepet Apartament 3+1 me Qira. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor, d...

Për Qira

700€ / muaj

Apartament 3+1 - 165m2

Komuna e Parisit - Komuna e Parisit

Tek Komuna e Parisit Jepet me Qira Duplex ne katin e 4 dhe te 5 ne nje nder pallatet me punimet me cilesore ne zone. Kati i pare ka siperfaqe 75 m2 es...

Për Qira

700€ / muaj

Apartament 3+1 - 140m2

Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Prane Arkives se Shtetit jepet me qira super apartament 3+1+2 ne katin e 4 te banimit te nje pallati te ri, i pajisur me ashenshor. Apartamenti eshte...