Te rruga e Kavajes Shitet Apartament 2+1 - 116m2

E pa mobiluar
121,500€

  • Kavaja Street
  • 18

Përshkrimi i pronës

REFAM24444 - Te rruga e Kavajes Shitet Apartament 2+1 ne nje nga komplekset e reja me cilesore te Tiranes me punime bashkohore ku vihet re termoizolimi i fasades me sistem kapot, vetrata te pajisura me dopjo xham termik, izolim akustik, instalimet per sistem qendror ngrohje kondicionim multisplit. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 115.7 m2 bruto dhe eshte i organizuar ne sallon te madh me hapsira shume te bollshme + kuzhine , 2 dhoma gjumi , 2 tualete. Kompleksi ne te cilin ndodhet eshte duke u perfunduar fasada e jashtme dhe shum shpejt do te jete i perfunduar totalisht. Hapesira qe e karakterizone kete zone eshte aksesi i mire ne rrugen kryesore, hapesira te gjelberta, Pishine, te gjitha shërbimet gjithëpërfshirëse i keni pranë baneses tuaj, Per me shume informacione si edhe nje shoqerim ne prone mund te kontaktoni

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 116m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 5
Zona Rr. e Kavajes
Rruga Kavaja Street
Viti i ndërtimit 2020
Kate Gjithsej 10

Tipare

Ashensor

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Shitje
125,000€
Prane Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 2+1+Vera... - 153m2
Rr. e Kavajes - Rruga Babë Rexha

Tek Rruga e Kavajes ne pallat shume cilesor me ashensor dhe i mire administruar, shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe 96.9m2, plus 55 m2 verande, si...

Shitje
118,000€
Ne Rrugen E Kavajes, Te Square 21, Shitet Apartament 2+... - 108m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne Rrugen E Kavajes, Te Square 21, Shitet Apartament 2+1+2 Me Super Planimetri !!! “Square21”, dedikuar argëtimit dhe relaxit, ofron një koncept moder...

Shitje
118,000€
EXCLUSIVE
Ne Rrugen E Kavajes, Te Square 21, Shitet Apartament 2+... - 108m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Ne Rrugen E Kavajes, Te Square 21, Shitet Apartament 2+1+2 Me Super Planimetri !!! “Square21”, dedikuar argëtimit dhe relaxit, ofron një koncept moder...