jepet apartament 2+1 me qira - 114m2

E mobiluar
600€ / muaj

  • Rruga Brigada e VIII
  • 36

Përshkrimi i pronës

REFAM24238 - Ne zonen me te mire te Tiranes jepet apartament 2+1 me qira. Apartamenti ndodhet ne zonen e bllokut ne katin e 6 te nje pallati te ri 11 katesh dhe i miradministruar, apartamenti organizohet ne 1 sallon ndenje te bollshme + 1 kuzhine me te gjitha paisjet elektroshtepiake, 2 dhoma gjumi ,2 tualete dhe 1 ballkon me pamje fantastike. Vendndodhja e apartamenti te jep te gjitha facilitetet si : Restorante, bare, farmaci, supermarkete etj.

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 114m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 6
Zona Blloku
Rruga Rruga Brigada e VIII
Viti i ndërtimit 2002
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

Qira
600€ / muaj
Prane Kafe Roma, Jepet Apartament Me Qira Per Zyra! - 110m2
Blloku - Bajram Curri Boulevard

Prane Kafe Roma, Jepet Apartament me Qira per Zyra! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh, pa ashensor, dhe ka nje siperfaqe prej 1...

Qira
660€ / muaj
Jepet Me Qira Apartament 3+1 Prane Librarise Ne Bllok - 99m2
Blloku - Rruga Abdyl Frashëri

Jepet me qira apartament 3+1 ne Bllok ne katin e 4 te nje pallati ekzistues, i mobiluar teper mire, me siperfaqe 99 m2 dhe orientim Lindje-Perendim. A...

Qira
700€ / muaj
Ne Bllok Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Me Hapesire Te Madhe !! - 172m2
Blloku - Rruga Pjetër Bogdani

Ne Bllok, prane Shkolles 11 Janari, Jepet me Qira Apartament me hapesire te madhe. Ndodhet ne katin 8 te nje pallati te ri, i pajisur me ashensor dhe...